Skocz do zawartości

Zakupy w HK


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio robiłem zakupy w Hk i nie było możliwości wyboru sposobu wysyłki. W ten sposób kupiłem nadajnik Turnigy z przesyłką nie rejestrowaną. Martwi mnie zwłaszcza ten nadajnik. Nie ma możliwości śledzenia bo przesyłka nie rejestrowana. Nie wiem też co będzie gdy przesyłka zaginie, jakie są wtedy możliwości reklamacji. Innym razem były to lekkie i nie wielkie przedmioty i też nie było wyboru przesyłki chociaż tym razem przesyłka była rejestrowana. Ostatnio próbowałem zakupu modelu o wadze 1700 gram. Za przesyłkę HK zażądało aż 53$. Czy nastąpiły jakieś zmiany w wysyłkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie konkretnie kupowałeś HK? NL?

Niezbyt to logiczne żeby dużą przesyłkę nadali jako nierejstrowaną.

 

Wrzucam samo radio do koszyka i :

 

 

Shipping Options

POLAND
375x340x161mm 1375g
ChinaPost Air Parcel No Lipo $22.48

 

a to napewno jest rejestrowana paczka, z trackingiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sam opcja wysyłki co u ciebie. Nawet się dziwiłem bo cena wysyłki powinna być wyższa ok 23 - 27 $.  Numer przesyłki wyświetlany na szaro. Kliknięcie na numer przesyłki nie kieruje w stronę przewoźnika. Brak opcji śledzenia. Szare numery wyświetlają mi się tam gdzie w przesyłkach wybierałem opcję nie rejestrowaną. To samo mam przy wysyłce z nadajnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już OK. Mimo, że numer jest koloru szarego i nie przekierowywuje do firmy pocztowej jest jednak możliwość śledzenia. Po zapytaniu HK podali adres firmy pocztowej która transportuje radyjko.  Można śledzić.  Paczka jest już w Polsce. 2 maja powinna być w moich łapkach. Ulżyło mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.