Skocz do zawartości

Diablo 3D 3D batix


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

W jakiej konfiguracji latasz (silnik, śmigło, wielkość pakietu) ?

 

Ja zrobiłem sobie jakiś czas temu dokładnie takiego samego Diablo.

No niestety, ja zawisu jakoś nim zrobić nie potrafię. Mam nadzieję, że jest to wyłącznie kwestia braku odpowiednich umiejętności, które poprawię za jakiś czas.

 

Mój jest wyposażony w:

- silnik Dualsky XM2826CA-18

- śmigło SF 9x4.7

- pakiet 1300 mAh lub 1000 mAh

- 3x serwa 9g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja latam na silniku e maxa 2822 około 730g ciagu smigło 9x5 GWS Pakiet hexTronik 630mah 2 serwa Hex Tronik i jedno malutkie 4g GWS do steru kierunku wpuszczone w stateczniku na krótkim popychaczu.Wychylenia 40 stopni lotki 55 stopni wysokosc 60 stopni kierunek. 40% expo lotki 40% wysokosc 30% kierunek.Wprowadziłem kilka zmian to ci mi sie nie podobało w planach miałem w :ass: .Jezeli chodzi o zawis to robi sie go duzo łatwiej niz extra 330 tez z tej stronki 3Dbatix. Ogólnie jestem zadowolony narazie zrobiłem nim 2 loty niechetnie robi odwr[órcony płaski korkociag w zasadzie zwykły płaski duzo lepiej niz odwrócony musze jeszcze nad tym popracowac dojsc do tego co jest i bedzie model na 6

 

d0dabc1c133214f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest lzejszy przez pakiet i kilka gram na serwie ,ale z srodkiem ciezkosci wylądowałem w połowie płata :lol2: chociaz do 3D jest super.Musze sie nauczyc nim latac jestem przyzwyczajony do duzych modeli balsowych które lataja prawie same. Jak zdejmuje gaz w balsaku to lekko opada lub leci prosto a w depronie :lol2: trudno to okreslic .

 

PS mam manie na punkcie walki z wagą w modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

jak druknołes plany ja mam zwykła drukarke kanona i jak nastawiam (wydaje mi sie że dobrze) to drukuje plany ale na zwykłej a4 w baaaaaaardzo małej skali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest tak lekki a silnik daje poteznego kopa wiecej niz 60% mocy nie potrzebuje zawis jest tak w około 1/3 gazu

 

 

 

Tu podali ze na 9x6 8.8A pakiet jest 630mah chwilowo 20C czyli 12.6A wystarcza na około 6 min lotu wiec mysle ze wiecej jak 9A nie łyknie. Niektóre sklepy podaja nawet 16A ,ale to raczej niemozliwe może ktos sprawdzał dokładnie ile pobiera silnik na danym smigle ??

 

Gruchu124 pobierz drugi plik tam pisze full size tez myslałem ze bedzie ok pobrałem i tez miałem taki malutki na 40cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na 3s to tak jak piszesz 8,8A . nie napisałeś jaki pakiet ty masz czy 2s czy 3s. pewnie 3s skoro wisisz na 1/3 drąga.

miałem hextroniki 620 2s i padły po ok 30 lotach w modelu ok 200g którego silnik brał na maxa ok 8A a ja raczej na maxa nie latam. roczne wyeksploatowane po sezonie fullymaxy 620 przeżyły spokojnie ten model.

 

może twoje ogniwa są z lepszej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.