Skocz do zawartości

Niedrogi logger gps do 35mhz


Krzycho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy możecie doradzić mi czy jest jakiś niedrogi logger gps (pomiar wysokości,prędkości,odczyt trasy lotu)nie na żywo

który nie będzie zakłócał  z aparaturą 35mhz i odbiornikiem 35mhz i o nie dużej wadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z loggerem jest program i wystarczy przesłać dane na ten program który automatycznie łączy z Google Maps i pokazuje wszystkie parametry jakie chcesz.

Możliwości jest mnóstwo łącznie z odtworzeniem całej trasy minuta po minucie.

Za chiny nie wiem jak to przesłać, ale pstryknąłem obraz z kompa.

post-10282-0-74714800-1399831053_thumb.jpg

post-10282-0-90234400-1399831069_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego nie GPS?

 

Chodzilo mi o pomiar wysokosci tylko z GPSa (dla zastosowan ogolnych) ktory jest obarczony tak duzym bledem ze do zastosowan modelarskich nieprzydatny. Sa odbiorniki GPS ktore maja czujnik barometryczny i na jego podstawie i GPSa wyliczana jest wysokosc - takie sprzezenie zwrotne. 

Jesli umiesz i lubisz grzebac w elektronice to widzialem na RC groups jakies info o takich logerach do DLG, to co Przemek zaproponowal moze byc ciekawa alternatywa, cos droższego to Vario Pitlab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.