Jump to content

Zycior

Modelarz
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Zycior last won the day on July 11 2017

Zycior had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

About Zycior

 • Birthday 07/19/1979

Contact Methods

 • WWW
  http://www.mosfet.com.pl
 • GG
  e-mail: biuro@mosfet.com.pl, marcinniziol1979@gmail.com

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grudziądz
 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

873 profile views
 1. Jak mnie pamięć nie myli, to także dawno temu miałeś mi coś wysłać i do dziś nie dotarło... tak więc myślę, że z tą krytyka powinieneś nieco pofolgować
 2. Lutuj, lutuj... piękne dziury w tłokach się wypalają
 3. Witku wyślij mi to, ogarnę Ci to za free... jak wielu na tym forum Porządnie naprawiona płyta, nawet po spaleniu ścieżek niczym nie ustępuje nowej płycie. Myślę, że każdy kto potrafi lutować, a nie "lutować" to potwierdzi
 4. Chciałbym, ale łajza nie czyta PW i nie odbiera telefonów - a posty, jak widać, śledzi Co do mixów - fajnie, że wstawiłeś opis krok po kroku, sporo osób "mota się" przy tym oprogramowaniu, więc na pewno wielu z tego skorzysta. Najfajniejsze w tym sofcie jest to, każdą funkcję można zaprogramować na wiele różnych sposobów, wg inwencji użytkownika.
 5. Całe szczęście... bo 2 stówki ci wisiałem
 6. Zadzwoń do mnie jutro po 9 - będę w pracy to zobaczę jakie koła mi zostały. Mam jakieś 5 sztuk, ale jakie? nie pamiętam. tel 698 872 05jeden
 7. bes sensó, czy też nie - nie przywitałeś się z kolegami! nie ładnie !!! powinieneś oznajmić swój powrót z banicji Co do klap i gazu... rozumiem, że chodzi o to aby na drązku gazu był silnik, a po przełączeniu pstryczka elektryczka motylek ?
 8. https://modelemax.pl/pl/akcesoria/13262-kryngielit-10x150x250mm--wyprzedaz-.html Kup, wytnij i zapomnij o problemie
 9. Gdyby było napisane profesjonalnie to by antoś nie zakumał Siła rażenia parówek jest zbyt mała więc logicznym jest, że dron musi rozbić się o cel
 10. Zycior

  TURNIGY 9x

  Jeżeli sobie nie poradzisz odezwij się, będzie Cię to kosztować przesyłkę w 2 strony
 11. Masz rację, to moja opinia. Nie wiem czy coś kiedykolwiek sprzedawałeś, handlowałeś, produkowałeś, etc. Sklep w którym zrobiłeś zakupy nie produkuje tych łożysk, zakupił je u producenta/posrednika/hurtownika czy cholera wie gdzie, przyjął je na stan, połozył na półce po czym wysłał do Ciebie. Bez ich sprostowania nie masz żadnej pewności, że np. nie wycofają wadliwej partii towaru, gdyż np. najzwyczajniej w świecie nie byli świadomi ich jakości. Ciekaw jestem, czy w takiej sytuacji przeprosisz firmę i napiszesz sprostowanie... no i czy dograsz filmik ze sprostowaniem i opublikujesz na YT Życzę miłego wieczoru i nieco powściągliwości.
 12. To znaczy się czekasz na odpowiedź ze strony sklepu, ale już na forum zdążyłeś firmie zad obsmarować? czy źle coś zrozumiałem? Może warto jednak przed takim zabiegiem poczekać na odpowiedź ze strony sklepu ?
 13. Będzie, spróbowałem i się przekonałem. Nie mam pod ręką "fabrycznego" miksera więc na szybko skleciłem na arduino z kodem z tej strony: http://drandom.blogspot.ch/2013/04/elevon-y-tail-mixer-with-arduino-pro.html O ile na aparaturach lotniczych miałem 100% pewności, że sterowanie silnikami przebiega bez problemów na 2 kanałach i mikserze elevon, o tyle zaciekawiła mnie informacja o pistolecie. Muszę Cię zasmucić... dwa pistolety i na obu sterowanie przebiega bez zająknięcia. Z drugiej strony... większość wędkarzy, którzy korzystają z łódek (katamaranów) do wywozu zanęt stosują właśnie takie rozwiązanie - 2 kanały i mikser elevon. Nie ma co bić piany i odbiegać od tematu. Kolega Romek musi sprawdzić jakie ma sterowanie w łódce.
 14. ...a że tak nieśmiało spytam... ile zatem kanałów trzeba do "elevona" czy "vtaila" ? Mi do tej pory wystarczały dwa, ale nie latałem dawno więc może coś się zmieniło Kolega Andrzej dobrze prawi - jeżeli są regulatory to zewnętrzny mikser i będzie "banglać"
 15. Nie trzeba gwintować. Rozbierasz złącze tzw. ark i na wystający "trzpień" zakładasz zabezpieczenie osiowe. Ewentualnie możesz dać niewielką podkładkę, bądź kawałek blaszki z dziurką i zalutować to na "trzpieniu" - trzeba tylko robić to ostrożnie aby nie przegrzać dzwigni serwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.