Jump to content

Matijus

Modelarz
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Matijus last won the day on April 13 2019

Matijus had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bräunlingen Niemcy
 • Zainteresowania
  modelarstwo ;) rowery, telefony .... ogólnie wszystko po trochu :P
 • Imię
  Mateusz

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Jak już wcześniej napisalem skończyłem z tym tematem nie chce mi się kłócić bezsensu. Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie chciał udowodnić swoją rację. I swoją drogą zaczynam mieć w dupie te forum. Więcej pisania o gównie a nie o modelach. I swoją drogą po co do mnie jeszcze bijesz? Nudzi Ci się? Zrób coś konstruktywnego. Żegnam.
 2. Prosze bardzo, wyjazd pod Szczecinem ze stacji Orlen TYLKO ZE STACJI nic tam więcej nie ma I co jest za znak? Informujący o czym? Nie będę już się rozpisywac.
 3. Jeśli nie ma znaku informującego że jest to przystanek, to jest to skrzyżowanie. Mogło by być tam nawet pomnik za przeproszeniem pośladków tak grzeczniej napisze, ale bez znaku Ty o tym nie wiesz. Dla zwykłego kierowcy to skrzyżowanie.
 4. Łoooooł to już za dużo. Art. 17 - Ustawa o Ruchu Drogowym 1. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu: na drogę z nieruchomości, z obiektu przydrożnego lub dojazdu do takiego obiektu, z drogi niebędącej drogą publiczną oraz ze strefy zamieszkania; na drogę z pola lub na drogę twardą z drogi gruntowej; na jezdnię z pobocza, z chodnika lub z pasa ruchu dla pojazdów powolnych; na jezdnię lub pobocze z drogi dla rowerów, z wyjątkiem wjazdu na przejazd dla rowerzystów; pojazdem szynowym - na drogę z zajezdni lub na jezdnię z pętli. 2. Kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu. Pomyliłeś trochę to. Ze stacji benzynowej jak wyżej zdjęcie to jest włączenie się do ruchu Ale z punktu widzenia kierowcy jadącego główną to jest skrzyżowanie. Nie ważne że jest tylko z jednej strony. PS jak jedziesz taka droga 90km/h i masz ograniczenie przed takim skrzyżowaniem do np 50 to po przejechaniu go automatycznie jest zniesione te ograniczenie. No własnie, dlatego jest to skrzyżowanie i bez tego znaku na górze musiałbyś się zatrzymać przed nim i wpuścić każdego kto by wyjeżdżał z Twojej prawej strony. PS. Chyba trochę edytowaleś swoją wypowiedź przed chwilą bo napisałem podobną wypowiedź
 5. A czemu nie? Sam przystanek to przystanek ale dojazd do niego to inna bajka
 6. Szczerze, to odrazy wiedziałem że chodzi tu o jakiś dojazd do posesji czy coś (w tym przypadku przystanek) przed tym skrzyżowaniem jeszcze przed spojrzeniem na mapy google. Dlatego poprosiłem o namiar aby nie być gołosłownym
 7. Jak przypuszczałem, znalazłem to miejsce na mapach google. Górny znak tyczy się wjazdu na przystanek a dolny samego skrzyżowania zaraz po nim. Jest na jednym bo nie ma miejsca aby je rozdzielić, i nie ma sensu aby były rozdzielone.
 8. A można prosić adres? Lub zdjecie z map google. Może to rozjaśni o co tu chodzi
 9. można prosić fotkę mniej więcej w całości jak już to wygląda? razem z kadłubem, no chyba że to będzie jakaś "niespodzianka"
 10. wygląda podejrzanie. wszystko przecenione na małe kwoty (mniejsze przestępstwo jak oszukują) i dziwny adres strony .xyz na 99,9% oszuści. Ps. zobaczysz że zniknie za dwa dni ta strona
 11. Takie latanie na hali to już od pewnego czasu jest. https://youtu.be/goBu27icCkM. Tu tak na szybko znalezione
 12. Dzięki wam wszystkim.... przez was musiałem kupić sobie rower Tylko tym razem nie DH tylko spróbuje trialu na rowerze. A w przyszłym roku może znowu zjazdówkę jakąś ogarnę
 13. Potwierdzam prosto z 2s załatwiłem nadajnik
 14. dron[3] – statek powietrzny, który nie wymaga do lotu załogi obecnej na pokładzie oraz nie ma możliwości zabierania pasażerów, pilotowany zdalnie lub wykonujący lot autonomicznie.
 15. https://youtu.be/mSnY_66uohU
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.