Skocz do zawartości

Turnigy 9XR czy 9x


d4mi91

Rekomendowane odpowiedzi

Wolisz blondynki, czy brunetki?

 

Funkcjonalnie prawie to samo.

 

9x ma moduł nadawczy (ponoć kiepski), wymaga przeróbek, aby wgrać inne software

9xr nie ma modułu (musisz dokupić, tanio nie jest), za to ma wszystkie gadgety, ładowarkę LiPO, podświetlenie, gniazdo programowania, części zamienne.

 

Mam 9x (przerobioną), 9xr mi się nie podoba wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem takiego wyboru, bo 9xr wyszlo troche pozniej. Mam w 9x wgrany opentx wiec wychodzi na to samo co 9xr, jedyne co to modol nadawczy i odbiorczy trzeba by wymienic na cos innego, bo stracilem ostatnio zaufanie.

 

W 9x padaja potencjometry od gazu. Tak sie zlozylo ze u mnie padl i u 2 kolegow. Po czyszczeniu i przesmarowniu dziala jakos w miare znosnie.

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra 9xr  a mode 2 czy 1 ??

 

A jak lubisz? Mode zależy wyłącznie od ciebie i twoich upodobań. Są tacy że latają na mode 3, mode 4 czy nawet mode 6.

Ja preferuję M2 bo przypomina sterowanie normalnym samolotem lub joystickiem. Lotki i wysokość z prawej, gaz i kierunek z lewej.

Ale są modele, gdzie latam na M3, bo tak jest wygodniej.

To pytanie z cyklu "którą ręką mam młotek trzymać".

 

Damian mialem ten sam problem ale zdecydowal sie na 9xr

Po 1 nowsza

Po 2 czesci zamienne

 

Ad1 - Nie zawsze co nowsze jest lepsze.

 

Ad2 - Jak zła musi być aparatura, że dodają do niej części zamienne? ;)

Jakiś ewenement. Producent zakłada, że będzie się tak psuć, że trzeba dać zapasowe części w gratisie? Czy może być gorsza opinia? ;)

Przecież akurat ten element zestawu nie powinien, a nawet nie ma prawa ulegać awariom.

 

Osobiście bym takiego produktu nie kupił. Wolałbym dać dwa razy więcej i kupić coś, co się przez wiele lat nie popsuje.

Należy pamiętać, że awaria może się zdarzyć, gdy będziemy latać drogim modelem. A wtedy koszty są większe niż tylko naprawa nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian napisalem zamienne a nie wymienne dla mnie to roznica

 

ale np jak zeche se cos troche wizualnie zamienic to nie ma problemu

srebrny na zolty itp :P

 

 

Decyzje pilot niestety musi podjac sam kazda aparatura ma "+" i "-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.