Skocz do zawartości

Gotowy, mało wymagający motoszybowiec


universal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem tego motoszybowca - http://abc-rc.pl/Sky-Surfer-2000-ARF
Nie wiem czy będzie on dla mnie odpowiedni - w przeszłości miałem zuni 1,2 - i nie wiem jakie wyposażenie do niego dokupić jeżeli chciałbym dać mu jakąś kamerkę.
Tak żebym po 10min lotu nie musiał lądować.
Interesują mnie loty w termice i nie wiem czy on się też nadaje.
Czy mogę liczyć na pomoc?
 
Zastanawiam się też nad askiem z HK 
 
Wymóg z kamerką nie jest, aż tak bardzo ważny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Phoenix 2000 na stockowym wyposażeniu woził ostatnio kamerę Overmax Activcam 2 która z mocowaniem ważyła około 100 gram, pomijam oczywiście opory jakie stawiała będąc na małej wieżyczce nad skrzydłami. Bez żadnego problemu można było latać i ładnie wywindować model w górę. Na pakiecie 3s 2200 mAh mam nawet 45 minut latania jeżeli się skupię i jest dobra pogoda (nie latam za wysoko bo mam lutowaną antenę rx, góra 300 metrów ), normalnie latam w miarę szybko i wychodzi te 20 minut lotu z szybkimi przelotami, akrobacją itp. Można kupić do niego skrzydła 2,6 metra od phoenixa chyba wersji EVO. Latam nim już paręnaście tygodni i uważam, że w tej klasie rozpiętości bije na głowę inne modele, porządny materiał i świetne właściwości lotne, pomijam nawet niską cenę. Model kupiony w EU WAREHOUSE wraz z pakietem i wysyłką wyjdzie Cię około 380-400 zł zależnie od tego jak będzie stał dolar i jakie pakiety sobie do niego kupisz, wychodzi bardzo korzystnie - trzeba tylko poczekać na dostawę, model po złożeniu zamówienia dostaniesz po tygodniu.

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=30415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termikę łapałem znacznie mniejszą Betą 1400.  Skysurfer 2000 to trochę większy klon i powinien dać radę. To dość udana konstrukcja.

Pomyśl jednak nad jakąś telemetrią. W termice bardzo by się przydał wariometr i wysokościomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.