Skocz do zawartości

Plecak do przenoszenia modelu


rufik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy widzial ktos moze taki plecak w naszych sklepach :

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=30357

Jest dostepny w international za 10$, ale juz najtansza wysylka do prawie 19$...w europejskim backorder:(

Albo ktos ma jakis lepszy patent na przenoszenie modelu, noszenie tego calego wyposazenia na dluzszych dystansach jest niewygodne-reklamowka odpada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz oszcedzic na materiale to idz do sklepu kup trochę grubej tkaniny syntetycznej (np. Brokat ładnie wyglada ale jest drogi), od biedy uzyj starych dżinsów, bo skrzydła sa wąskie i długie. W plecy wstaw cos na uszczelnienie np. 5 cm pasy depronu/ kartonu. No i pozostają do zrobienia rączki do noszenia.

 

Wysłane z tapacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pokrowiec na wiatrówkę to polecam pokrowiec na narty ;) Jak za wąski  to na deskę snowboardową :) Jest o tyle fajny że można ściągnąć paskami i model nie lata w środku. Można te pokrowce często nosić jako plecak bo mają podwójne rączki -  uszy.
dodatkowo na rynku jest sporo pokrowców z regulowaną długością. Na rożne modele, widziałem  od bodajże 1,40m do nawet 1,90m. 
 
Jeśli chcemy go usztywnić to można go wyłożyć np taką pianką którą osłania się szybę w aucie przed śniegiem. Miękka pianka z jednej strony z folią aluminiową. W zimę dodatkowo będzie chronić pakiety przed zimnem, a waży to bardzo mało.Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego na bixlera 2 ma dwudzielną komorę na płaty skrzydeł  i szelki    :D dwie sztuki właśnie się szyją jak by co to będą na sprzedaż :)więcej zdjęć mogę zrobić :)

post-13247-0-96511300-1401088109_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku nie korzystam bo ja swoje modele zawsze wożę w aucie. Pomysł na pokrowiec od deski wpadł mi do głowy z pewnej sytuacji. Pracowałem kiedyś w kołchozie zwanym "Cztery Fy" i raz wszedł pan i szukał pokrowca na narty/deskę snowboardową. Jak zapytałem czy dla niego (wiek myślę ok 60 parę lat) to odpowiedział że tak, ale nie jeździ tylko potrzebuje taniej alternatywy dla pokrowca na wykrywacz metalu. Więc jak widać może mieć rożne zastosowanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odkupuje temat, trochę czasu upłynęło ... może pojawiły się jakieś nowe rozwiązania, pomysły.

Potrzebuje torby/pokrowca/plecaka do przewożenia małego w pełni rozkładanego modelu na motocyklu.

 

Zastanawiałem się nad... Pokrowcem na snowboard dla dzieci... długość 100-110 cm... 40 zł.

 

post-5095-0-43171300-1465997836.jpg

 

post-5095-0-71438000-1465997914.jpg

 

albo... pokrowcem na broń :) - wymiary wewnętrzne:  100 x 26 x 10 cm

 

post-5095-0-86140300-1465998076_thumb.jpg

 

pokrowiec.plecak.na.bron.molle.mt.czarny

 

pokrowiec.plecak.na.bron.molle.mt.czarny

 

 

Usztywniony, fajny ...tylko cena znacznie wyższa... 230 zł.

Może ktoś przerabiał już ten temat? - za wszelkie uwagi i wskazówki z góry dziękuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.