Skocz do zawartości

Mapa modelarska RcMap - na Androida


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JAkiś czas temu natknołem się na wydaje się bardzo pomocną aplikację na smartfony. Aplikacja prościutka ale aby była pomocną wymaga pracy nas wszystkich. Jest to aplikacja RcMap którą można pobrać w google play https://play.google.com/store/apps/details?id=si.patron.rcmap
Można na mapę nanieść wiele przydatnych dla nas wszystkich danych jak lotniska modelarskie, sklepy, tory dla modeli kolowych, zbocza do latania ( ta ostatnia opcja jest wielce przydatna) Do każdej naniesionej lokalizacji można dodać krótki opis np. kierunek wiatrów na zboczu czy inne warunki itd. Aplikacja oferuje nawigację do danego miejsca.
Zachęcam do pobierania i aktualizacji. JA zaczołem od kilku rzeczy w okolicy Krakowa.
Po naniesieniu dane te są widoczne po okresie "weryfikacji" który trwa od kilku min do kilku godzin. Rozumiem ze to chodzi o aktualizacje mapy raczej.
Polecam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa nawet ma kilka lotnisk i sklepów. Mam własną mapę dla Wawy i okolic to przyniosę całość do apki w wolnym czasie

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To dziwne bo ja zciagam bez problemu i instaluje

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Jeśli miałeś już zainstalowana to będzie ci pobierał, jeśli twórca z jakiegoś powodu usunął program to osoby które go maja mogą dalej go pobierać.

 

Podejrzewam ,że twórca poczuł możliwość zarabiania na tym i przygotowuje nową płatną wersję. (przeważnie tak jest)

 

Inna ewentualność jest taka ,że ktoś się doczepił do praw autorskich albo zamieszczonych danych.

 

Tak czy siak apki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magia jednym słowem, próbowałem na kilku telefonach i przeglądarkach na różnych komputerach, zalogowany i nie, 

wszędzie wyskakuje info o braku aplikacji, nawet wyszukiwarka google play nie znajduje takiej apki.

Czary jakieś :)

 

Wklejcie jakiś screen jak to u was wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.