Skocz do zawartości

Cirrus sr22 opinie na jego temat


szpieg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam sobie cos. Na ten sezon kupic do polatania i spodobał mi sie ten model z linku

 

http://www.modelmotor.pl/samolot-electrifly-turbo-cirrus-gts-sr-22-ep-arf-129cm.html

 

Jest pewien mały problem w zeszłym sezonie kupiłem sobie model z laminatu dokladnie ten

 

 

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2295,extra-330l-50-1430mm-arf-cmp060-cmpro

 

I wogóle nie chciał on latać był bardzo szybki łatwo sie przyciągał skończyło sie rozbiciem na kawałki modelu i dlatego mam uraza do laminatu

 

Czy jest sen wogle go kupować i co powiecie na temat firmy electrifly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od poczytania forum, znajdziesz tu bardzo dużo informacji i porad odnośnie tego, jaki model wybrać na początek.

Na jaki pocztątek !!!!!! Latam od 7 lat zacznij od poczytania moich tematów to sie dowiesz czy potrzebuje modelu na początek

 

Pytanie kierowałem w tym sensie czy to nie bedzie model typu firma cm pro ze ładnie wyglada a latać nie chce i od razu żelkot odpada

nad cirusem sie zastanawiam bo jest dość ciężki przy tej rozpiętości i obciążenie pow też nie jest za dobre. Mam juz dość pianek typu fun cub czy easy glider chce coś co bedzie przypomniac w jakiś stopniu orginał

Skraf

nie powiedziałem ze ten model nie chce latać pytam sie bo nigdy nie miałem styczności z electrifly a nie chce miec znowu czegoś typu cmpro

 

 

Jak uważasz, że taki model "nie chce" latać, to kup jakiegoś trenerka górnopłata na ten sezon :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat latania ??? a pytania jak początkujący :P .

Chyba masz już jakieś pojęcie,ukierunkowanie na konkretne modele,sam wiesz co Cię najbardziej kręci w modelarstwie..

Wszystko co nie ma w nazwie cmpro powinno latać przyzwoicie ;),zresztą użycie wyrazu laminat w przypadku tych modeli to mocna przesada  (tak,tak wiem są zadowoleni użytkownicy modeli tej firmy..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co oszukiwać cm pro jest do ładnego wyglądania a o mocowaniach podwozia to nie wspominam bo jest niczym ze sklejki z szkrzynki po pomidorach z tesco a ten ,, laminat " to jest do d.....y

Nigdy nie miałem styczności z electrifly dlatego nie wiem nic na temat jakości wykonania ich modeli i właściwości lotnych dlatego pytam co myślicie o cirrusie

 

Możes mi ktoś cos o tym electrifly cos powiedzieć bo nie chce sie znów wrobić jak w cmpro :D

 

 

Zeby nie było ze ja początkujący jestem

post-12886-0-65344300-1401306045_thumb.jpg

post-12886-0-30624100-1401306072_thumb.jpg

post-12886-0-02840400-1401306093_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.