Skocz do zawartości

Rosyjsko-litewski dron przemytniczy :D


Tomek.S

Rekomendowane odpowiedzi

Temat "przenoszenia towarów" z miejsca na miejsce to bardzo interesująca sprawa, szczególnie dzisiaj gdy drona można zaprogramować tak aby przeleciał z miejsca A do miejsca B bardzo precyzyjnie dostarczył co miał dostarczyć i wrócił do miejsca startu.

Nie dziwię się, że i przemytnicy się zainteresowali tematem :)

Kto wie, może niebawem jak ktoś będzie chciał "zajarać to mu dealer podrzuci z powietrza oczywiście klient wcześniej zrobi przelew i poda  współrzędne dostawy :)

Podobno Amazon robił takie próby z dostarczaniem niewielkich przesyłek pod drzwi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, dłuższy czas nie byłem na forum, a o tym dowiedziałem się z dzisiejszych "mistrzów" stąd też moja opóźniona reakcja :P

 

A co do tematu: Już jakiś czas temu miałem taki pomysł, żeby za pomocą fpv bawić się z takie zrzucanie ładunków. Jakieś trasy ciekawe oznaczyć i na celność zrzucać takie markery (takie jak w zawodach balonowych). Czy może ktoś już się bawi o takie coś?

 

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten news ma z dwa tygodnie. I chyba był już omawiany na forum.

Mnie ciekawi jak go przechwyciła, Wysłali F-16, czy strzelali do niego z pepeszy. :)

Czy też może bardziej prozaicznie - sam spadł, a pogranicznicy go znaleźli.

Optuję za tym ostatnim, najpewniej sam spadł i przypadkiem ktoś na niego wlazł :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.