Skocz do zawartości

Odpowiednie śmigło ?


Paweł.X

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz tez dac 18x10, 18x8, powinien sobie poradzic :wink: ale najlepiej tak jak podales 17x10. Ja do do 26cm3 mysle dac wlasnie 17x8 lub 16x10.

 

To smiglo ma byc do jakiejs makiety?? dwulopatowe maja wieksza sprawnosc, chyba ze mamy spora moc i smiglo robi sie za duze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak sie sprawuje ten silniczek.... sam mam zamiar kupić w niedalekiej przyszłości benzynkę mniejszą i właśnie zastanawiałem się nad roto 35 cm... czy długo go już Użytkujesz?? jak sie sprawuje?? no i jeszcze interesuje mnie jaki Masz wydech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dziękuję za odpowiedzi. Samolot jest własnej konstrukcji, a z trzema łopatami będzie poprostu lepiej wyglądał.

 

Marku mam go do sierpnia i jestem z niego zadowolony, narazie nie sprawiał żadnych kłopotów. Zastosowałem wydech PSA firmy JBM.

 

psape9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.