Skocz do zawartości

... chcialbym sie przywitac


Trusek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam na imie Maciej i z zagadnieniem modelarstwa RC delikatnie zapoznal mnie znajomy - takze uczestnik owego forum. Moje doswiadczenie modelarskie zakonczylem ladnych pare lat temu na modelach klejonych (przechodzilem ten etap jak prawie kazdy) Revell czy Italerii. Nie spodziewalem sie ze kiedykolwiek do modelarstwa wroce a to ze wogole kupie sobie model latajacy to na pewno. A tu hops - w zeszlym tygodniu po konsultacji z moim znajomym zakupilem Smiglowiec RC Syma S3, ooo taki:

http://site.hobbypartz.com/pimages/56H-F3-White/700/56H-F3-White-2.jpg

Dzis po 20:00 jak ustal wiatr wykonalem pierwsze loty i go nie popsulem. Poprostu czad. Nawret potrafilem go wytrymowac (jesli to wogole dobrze okteslilem). Latalem tak dlugo az wyladowaly sie oba akumulatorki. Moja es trojeczka cala i zdrowa wyladowala w kartoniku i czeka na nastepne loty.

 

Tak wiec sam jestem ciekawy jak moje zainteresowanie modelami RC bedzie ewoluowac.

 

Pozdrawiam - Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.