Skocz do zawartości

Jaka ładowarka pod 220V?


user
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym sobie kupić jakąś jedną lepsza ładowarkę do wszystkiego, a głównie pod kontem lipol - czyli ładowarka musi mieć wbudowany balancer. Super gdyby ładowarka była zasilana z sieci 220V i aby miała dość dużą moc (tak abym mógł w przyszłości ładować mocniejsze lipol. Co byście polecili? Zależy mi na pewnym i trwałym sprzęcie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie np o ładowarce: HITEC X1 MF?

Namówiłem kolegę. Jest bardzo zadowolony. Jest i 220V i 12V - bardzo fajne parametry i gwarantowana jakość dobrej marki, uniwersalny adapter w zestawie.

 

Osobiście używałem od kilku lat Pelikan C-14 - bardzo dobrze działał i działa dalej, a obecnie Hitec X2-400 - bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitec też wydaje mi się bardziej trafnym wyborem - gdyż chociażby ma prąd ładowania do 10A - jest bardziej przyszłościowy - a poza tym jak wpomiano dobra marka gwarantuje jakość. Przynajmniej tak mi się wydaje ;-) Dodatkowo ma 220V więd dokupując dobry zasilacz ceny przestają się bardzo różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitec też wydaje mi się bardziej trafnym wyborem - gdyż chociażby ma prąd ładowania do 10A - jest bardziej przyszłościowy - a poza tym jak wpomiano dobra marka gwarantuje jakość. Przynajmniej tak mi się wydaje ;-) Dodatkowo ma 220V więd dokupując dobry zasilacz ceny przestają się bardzo różnić.

Witaj,

 

kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.