Skocz do zawartości

Dla ojca i córki...


Kris_43

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof mam dobra rade tak jak pisali koledzy wyżej, kup aparature MX12 graupnera zestawik ok 670zl+ regulator obrotów 25A (dynam-cena 67zl) + silnik (AXI-2212/20 lub wolnoobrotowy 2212/34-cena od 135-150zl lub jakiś z serji DUALSKY w tym samym przedziale cenowym)+pakiet (np 3emodel 800mAh do silnika axi 2212/34 - cena 57zl za 3 cele), ładodwrke shark 10 -cena 220zl, balanser shark cena 120zl, za elektronike wyjdzie Cie ok 1300zl. Mozesz pomyslec o dokupieniu pakietów. Model w tych czasach mozna kupic za 300zl juz cos rozsądnego lub zrobić za grosze. Dobierając odpowiednio silnik, akumulator spokojnie mieścisz się 2000zl i masz do dyspozycji nie zabaweczke tylko juz cos porządnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Krzysztof mam dobra rade tak jak pisali koledzy wyżej, kup aparature MX12 graupnera zestawik ok 670zl+ regulator obrotów 25A (dynam-cena 67zl) + silnik (AXI-2212/20 lub wolnoobrotowy 2212/34-cena od 135-150zl lub jakiś z serji DUALSKY w tym samym przedziale cenowym)+pakiet (np 3emodel 800mAh do silnika axi 2212/34 - cena 57zl za 3 cele), ładodwrke shark 10 -cena 220zl, balanser shark cena 120zl, za elektronike wyjdzie Cie ok 1300zl. Mozesz pomyslec o dokupieniu pakietów. Model w tych czasach mozna kupic za 300zl juz cos rozsądnego lub zrobić za grosze. Dobierając odpowiednio silnik, akumulator spokojnie mieścisz się 2000zl i masz do dyspozycji nie zabaweczke tylko juz cos porządnego.

I że się do tego dopiszę, (bo w Twoich postach jakbym siebie widział) posłuchaj tego co większość na forum początkującym doradza. Dokup do tego SKY LADY lub lepiej EASY STAR`A bo ten napęd ma pchający i śmigieł nie będziesz łamał a zabawa będzie bez stresu i loty do wyczerpania akumulatora.

Wiem jak jest. Zawsze przy pierwszym wyborze modelu patrzy się na wygląd. Model musi się podobać ale efekty tego wyboru zawsze są takie jak Twoje (i moje). Zobaczysz że później z przyjemnością wraca się, od czasu do czasu, chęć polatania pierwszym udanym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.