Skocz do zawartości

Regulator HK Blue Series 60A


robertus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki regulator

60ablue-main.jpg

 

Pracuje razem z edfem i po 3 minutach z kawałkiem na większym gazie zaczyna pulsować. Zmniejsze gaz i jest ok. Zapewne wszysko jest tak jak trzeba,ale chciałbym wiedzieć, czy to jest reakcja na przegrzanie regulatora (po locie jest bardzo gorący) czy to jest ostrzeżenie o wyczerpanym pakiecie. W mniejszych regulatorach po prostu zmniejsazło moc do 30% a w tym mam takie pulsowanie.

Gdy zmniejszę gaz to mogę jeszcze polatać parę kółek, aż i dla tego ustawienia gazu zaczyna pulsować.

 

Druga sprawa to to grzanie się regulatora. Wydaje mi sie, że nie powinien się tak grzać, aż rozpuścił się hot glue którym go przymocowałem do pianki. Ciepło to straty mocy i zamiast moc iść do silnika to zostaje wygrzana przez radiator.

 

Dobrze myślę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim geobacie też mam regiel hk 25 A i z filmiku z key chaina na pokładzie było słychać że jak włączył się lipo buzzer to chwile potem silnikiem zaczęło szarpać z równą częstotliwością. Nie mogła to być reakcja na przegrzanie bo regulator by zimny po locie ( silnik 10 A i regulator 25 ) Gdzieś Kiedyś czytałem że to jest chyba zabezpieczenie przy spadku napięcia. Polecam sprawdź formę pakietu i zbalansowanie cel. 


edyta: 

znalazłem. Post numer 56 kolegi GiulioNa w Twoim temacie o Jak-17.

 

 

 

Gratuluję oblotu  :) A co do regla to ja w YEP 60 w skrzydełku mam tak, że jak napięcie spadnie do 9,6v to też zaczyna pulsować i wtedy wiem że trzeba lądować, nie trzeba żadnych innych buczków. Może u ciebie też jest takie zabezpieczenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.