kapi Posted March 16, 2008 Posted March 16, 2008 Jak obliczyć ciąg silnika jak mam podane kw i śmigło???
Adam P. Posted March 16, 2008 Posted March 16, 2008 Jak obliczyć ciąg silnika jak mam podane kw i śmigło??? Nie da się. Potrzeba więcej danych.
Guest slawekmod Posted March 16, 2008 Posted March 16, 2008 Zmień tytuł, chyba że zadałeś pytanie: jak zrobić żeby nie uzyskać odpowiedzi.
attyla Posted March 16, 2008 Posted March 16, 2008 wypróbuj program www.Drivecalc.de tam masz baze silników oraz kalkulator ciągu
123paszko123 Posted March 19, 2008 Posted March 19, 2008 Do wyboru masz dwa podstawowe języki których daję sobie rękę uciąć że uczysz się w szkole. Bynajmniej podstawy. A więc w czym problem hym?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.