Skocz do zawartości

COMPUTER-SYSTEM mx-12, 35 MHz, B-Band


Miki

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam.

 

Zamówiłem w pewnym sklepie internetowym MX-12 35MHz, jednak po otwarciu paczki okazało się, że dostałem i owszem MX-12 ale 35B MHz ( w ofercie sklepu jest napisane Graupner MX-12 35MHz i niem żadnej informacji, że jest możliwość wyboru pasma).

Mam pytanie czy aparatura będzie działać jeżeli do aparatury 35B MHz włożę kwarce z 35MHz?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będą, czy nie? nadal piszesz o kanałach 182-192

tu chodzi o kanały od 60 do 80 czyli 35,010 - 35,200 ..

czy w takiej konfiguracji też będzie działać?

Nie... Jeśli masz aparaturę na pasmo B to działać Tobie będą tylko kwarce z przedziału kanałów 182-192. To jest już inny zakres częstotliwości. Tak jak 35MHz i 40MHz tylko, że pomiędzy częstotliwością "35MHz" i "35MHz B" jest mniejsza karencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie przyłączę do dyskusji a co z kanałami 81-90 (które to częstotliwości 35,210 i wyżej ??) jak to jest z nimi w Polsce bo spotyka się w Polskich sklepach kwarce też na te kanały.

 

No właśnie.. a jak jest z kanałami 55-60 i 81-90? Na moim JR 9X II jest to zaznaczone jako 35 Mhz a w polskim prawie dozwolone są tylko kanały 60-80 prawda?

 

pbsokol.. a gdzie kupowałeś nadajnik, że tak Cię zrobili? Pytam z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tutaj:

 

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=3387

 

Edit:

Zadzwoniłem do sklepu, poinformowali mnie, że musiała nastąpić pomyłka przy pakowaniu paczki. Poprosili mnie o odesłanie aparatury i powiedzieli, że wymienią ją na MX-12 35 MHz - z czego jestem bardzo zadowolony :) .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.