Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej kupić KIT górnopłata (tartak)?


spec

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając forum natrafiłem na masę wątków z relacją budowy różnych modeli samolotó. Część osób tworzyła modele od podstaw ale część używała gotowych mniej lub bardziej dopracowanych kitów. Chciałbym zakupić zestaw dla siebie aby pobawić się w budowę. Szukam jakiegoś górnopłata o około 1m szerokości pod elektrykę. Fajnie gdyby zestaw posiadał od razu drobne elementy takie jak zawiasy, podwozie, wzmocnienia, listewki itp. Bardzo spodobał mi się temat z budowy Wilgi 2000 ale zestaw ten już nie jest chyba do dostania w oryginale. Zestaw nie musi być ze sklepu, może ktoś na forum przygotowuje takie zestawy? W przyszłości na pewno będę chciał model ulotnić dlatego przydały by się dobre parametry lotne.

Oczywiście fajnie by było gdyby cena nie była jakaś zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw wilgi kosztuje trochę, szukam czegoś tańszego. Przeczytałem ten temat http://pfmrc.eu/index.php?/topic/35718-zamiast-piperka-zr%C3%B3bmy-wicherka-25-ep/

i zastanawiam się nad wykonaniem takie Wicherka (z lotakami i klapami) ale w mniejszej wersji - najlepiej 10 ewentualnie 15. Można gdzieś dostać wycięte elementy CNC do 10?

Na allegro jest aukcja jednego z forumowiczów ale najmniejszy model to 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.