Skocz do zawartości

Wycinanie modelu z planów.


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się całkowicie z bartt07. Cięcie ręczną laubzegą wcale nie jest takie proste od razu . Lata temu dużo pracowałem tym narzędziem i połamałem dziesiątki brzeszczotów zanim doszedłem do wprawy :rolleyes: .Ale też warto mieć ręczną piłkę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia dodam, że ręczną trzeba umieć ciąć, a elektryczną jakoś idzie.

Wprawdzie to juz wykracza poza temat dyskusji, ale moze po prostu dotychczas jeszcze nie trafiles na porzadne brzeszczoty? Mianowicie im lepszy brzeszczot, tym latwiej i rowniej daje sie ciac "laubzega". Problem w tym, ze dobre brzeszczoty nie sa zbyt tanie. No i wbrew pozorom, przy cieciu "laubzega" nie wolno sie spieszyc - wowczas ciecie odbywa sie rowniutko i blyskawicznie.

 

Natomiast kiepskim brzeszczotem to faktycznie nie jest ciecie, a mordega. Tyle, ze wina za to nie ponosi "tnaca reka", a narzedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.