Jump to content

lutowanie bowdena ze snapem

Dragon_X
 Share

Recommended Posts

Witam.

Bardzo proszę o pomoc w następującej kwestii. Wiem, że podobny temat był wielokrotnie poruszany ale niestety nie znalazłem odpowiedzi. Chodzi o polaczenia bowdena ze snapem poprzez lutowanie. Czy można to zrobić zwykłą lutownicą i cyną, czy potrzebny jest jakiś specjalny topnik? Ta metoda wydaje mi się bezpieczna i trwała. Doprecyzuję, ze na końcu bowdena będzie tak naprawdę wlutowana regulacja a do niej przykręcony snap. Kolejne pytanie czy regulacja koniecznie musi być po stronie steru czy może być po stronie Serwa, czy też stosuje ktos regulację obustronnie?

Bardzo proszę o pilną pomoc, gdyż dzis chcę skończyć zbroić model żeby jutro jak będzie pogoda polatać ????

W zestawie z lutownicą mam jakąś pastę. Prawdę mówią nigdy nie używałem. Możesz mi opisać proces jak to zrobić? Drugi pomysł jaki mam to w regulację wkleić na ca kawałek białej otuliny a w nią sam bowden, całość na CA, tylko mam wątpliwości czy to się sprawdzi. Pytam o regulację od strony Serwa zamiast steru ponieważ od strony steru nie mam miejsca na dorobienie regulacji.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.