Jump to content

Model podobno f3a


czester
 Share

Recommended Posts

Witajcie koledzy ostatnio wpadł mi modelik podobno jest to klasa f3a ale zbywca i ja także nie mogę dojść jaka to firma rozpiętość 90cm i nic poza tym nie wiem na boku posiada logo FX I tyle może któryś z szacownych kolegów miał coś podobnego w swych rękach potrzebuje się zorientować np gdzie ustawić mu sc i ewentualnie jakie wychylenia zastosować ,szukałem po różnych kanałach internetowych i nie mogę nic o nim znaleźć jak dobrze sobie przypominam to jakiś czas temu był ten model dostępny na allegro w jakieś wyprzedaż w sumie zależało by mi na tym sc bo po informacjach poprzedniego właściciela sc znajduje się na 12cm od natarcia przy kadłubie ale to nie realne bo płat w tym miejscu ma tylko 21cm szerokości jak by ktoś kojażył jakieś informację to był bym bardzo wdzięczny za podpowiedź z góry dziękuję.

post-3100-0-30243100-1409940822_thumb.jpg

post-3100-0-64058900-1409940842_thumb.jpg

post-3100-0-32841300-1409940850_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok tak zrobie na razie nie sety mam na 90mm nie dało się nic więcej zrobić jutro oblatam go i wezmę ze sobą ołów jak by co ale tylko do prób jak trzeba będzie dużo dołożyć to przesunę serwo kierunku pod skrzydło lub całkiem je usunę dzięki za podpowiedź pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie nic nie ruszaj bo ten centymetr wiele nie zmieni. Ja podałem taką bardzo przybliżoną wartość i może się okazać, że masz prawidłowo wyważony model. Pisząc prawidłowo mam na myśli Twoje upodobania do zachowania modelu i sposobu latania. Natomiast w żadnym wypadku nie likwiduj serwa od kierunku ani go nie przemieszczaj. Po prostu oblataj model taki, jaki jest.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ponownie model oblatany w końcu wyważenie ustawiłem na 70mm to najlepsze rozwiązanie ale nie będę nim latał troszkę nerwowy (jak dla mnie), podejrzewam że przyczyną dziwnych ruchów jest centralne serwo na lotkach ,oddzielne były by bardziej sprawne .nie mam chęci i czasu na przeróbki może wymienię na coś wolniejszego lub bardziej odpornego na spotkania z ziemią ,choć jak na takie maleństwo to jest bardzo mocny wygląda mi bardziej na model pod spalinkę ale to tylko moje sugestie dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam Czesiek.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.