Skocz do zawartości

Mig-29


Łukasz1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten pobór prądu to nie owe 50A, Ilość prądu jaki pobierają serwa w stosunku do silników jest znikoma. Wg mnie zew BEC jest obowiązkowy.

Juz nie pamietam ale chyba cos kolo 65-70A kazdy.

pakiety http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=183_185_251&products_id=10358 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo silniki nie sa stockowe ;) Max potrafia lyknąć 127A przy chyba 21,... volta. Ale po minucie takiej pracy świecą w ciemności i dotknąć się nie dadzą.

Coś koło 3-5min w zależności jaki lot.

Pakiety na pewno lepsze niż nano-tech czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo silniki nie sa stockowe ;) Max potrafia lyknąć 127A przy chyba 21,... volta. Ale po minucie takiej pracy świecą w ciemności i dotknąć się nie dadzą.

Coś koło 3-5min w zależności jaki lot.

Widziałem kiedyś Twój model w powietrzu,fajnie wygląda.Już sie odczekać nie mogę aż mojego ulotnię :D:D:D...Rok już czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podwoziem ( rzeźbione ale chowa sie jak w oryginale,przednie do tyłu a główne do przodu z obrotem),pełna mechanika płatów ze slotami (już działa),zastanawiam sie tylko nad zmiennym wektorem ciągu ,chciałem ale chyba nie zrobię.Nie wiem jeszcze póki co.Malowanie chcę zrobić dokładnie takie jakie na zdjeciu pokazałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.