Skocz do zawartości

Pierwsze loty w 2007r :)


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jak doszedłem do siebie po zabawie padło hasło do szwagra o latanku :) Jako że on się uczy, ma model STYRUSIA, a ja mam aparature to miały być wspólne loty :) Jakoś taki jeszce był nie ten tego i wymigiwał się dużym wiatrem :D, ale nie musiałęm czekać długo 15:20 tel via Skype czy jedziemy :) A jak amogła być moja odpowiedź ?? Proste że TAK ino szybko bo się ściemnia :)

 

Więc i pojechaliśmy na jeden pakiecik :D

 

 

Szwgier szykował model zbym przetarł szlaki wiatrowe :D

 

loty001.jpg

 

No i poleciałem :D Dziś rzeczywiście troszek wiało więc loty były asekuracyjne, bo ostatnio w święta na wysokości 1m loty plecowe po okręgu robiłem , ale było zupełnie bezwietrznie :D

loty002.jpg

loty003.jpg

loty005.jpg

loty008.jpg

loty009.jpg

loty010.jpg

 

A późneij sam przejoł stery. tzn wylądowałem i sobie polecial :)

 

loty011.jpg

loty012.jpg

loty013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOze OT ale własnei znalazłęm filmik z moich pierwszych samodzeilnych lotów trenerkiem :D Ale jak już latałem sam to czyłem się BOSKO i lubiłęm takei akcje robić ja ta na tym filmiku :D

th_MOV06971.jpg

 

Dodam zę to wyło w pełni planowane i nie żaden przypadek :D

 

I drugi ulubiony element :)

th_MOV06975.jpg

 

 

Do tej pory mógł bym startować i lądować i tak w kółko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.