Skocz do zawartości

fun fly hot stuff


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

oto pare fotek z postępow ( wymiary podam jak zmierze ( moze jutro :D))

 

z założonymi skrzydłami przyczepionymi sterami załozonym łożem i oklejona górą i sterem kierunku :)

kadłub, skrzydła i stateczniki ( czytaj model) są prawie gotowe do ostatecznego oklejenia

 

58e719451cb83209.jpg

 

 

:ble: :roll: :twisted: :twisted: :P:lol::D

be6d946c7384fa5f.jpg

 

 

choć ma tylko 1,4m to wydaje sie ogromny ( szczególnie skrzydło)

już niemoge sie doczekać kiedy będe nim latać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeszcze nie wiem czy dam owiewke ( tak ma lepsze chłodzenie , bo wczoraj regulowałem silnik to sie strasznie grzał ( bez owiewki) a z owiewką to jeszcze gorzej by było ) a kabinke postaram się zrobić jak najszybciej ale najpierw musze zrobic kopytop z jakiegos drewna lub styroduru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko skidan ale oblot planuje na czerwiec jak się przełamie ( bo mi go szkoda ) i bede na 100% pewien że mi silnik przy starcie nie zgaśnie

owszem pokaże co potrafie :P :P :P

 

p.s. dziś oblatałem miniaturkę tego little terna i lata nieźle ale nie ma takiego duzego zapasu mocy jak tutaj ale do polatania się nadaje ciągnie go lekko do góry ale zawisu nie zrobi bynajmniej nie ma smigle 9x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.