Skocz do zawartości

Wyposarzenie do extry 300s 1,6m


ZYSKU RC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie pomóżcie jakie wyposarzenie włożyć do takiej maszynki

 

http://nastik.pl/black-horse-extra-300s-p-1387.html

 

Jak narazie mam odbiornik Hitec HFD-08RO i serwa z poprzedniego modelu:

Hitec 311

Hitec 325HB

Hitec 475HB

GWS S03T/2BBMG

 

Chciałem dokupić jeszcze hs325hb(lotki) i 475hb(wysokosc) zostaje kierunek. GWS napewno sie nie nadaje bo za wolne.

 

Czy silnik ASP 4-t 15ccm da rade z tym modelem?

 

I jak rozwiązać zailanie chciałbym jak najniżej wypaść wagowo więc chyba pokuszę sie o LI-pole i jakis ubec na 6V.

 

Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób po prostu próbę na ziemi - dość prostą, "kołkujesz" model, ster kierunku w położenie max. wychylenia, gaz na max i patrzysz co się dzieje - jeśli ster pójdzie dalej jak zdejmiesz gaz czyli strumień zdołał odchylić pow. sterową to za słabe serwo aby startować modelem akrobacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientowalem w temacie to przy modelach rzedu 1,8-2 m serwa powinny miec min. 7 kgcm a na ster kierunku 10-12 kgcm w przypadku modeli 3D. Tak tez zalecaja producenci samolotow. Do tego jeszcze postaraj sie miec jak najszybsze serwa. Ja na ster kierunku bede kupowal serwo z predkoscia rzedu 0,08 sek. Ale z serwami 0,11-0,12 tez sobie niezle polatasz. Zapomnij o serwach 0,18-0,2 sek do latania 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.