Skocz do zawartości

początkujący i jego pierwszy depronowy model TROLL 3D


tomson

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj dorobiłem kabinę mojego pomysłu :) niestety taśma pakowa słabo kryje i kiepsko trochę wyszła

 

troll40.jpg

 

poprawiłem cięgna teraz są tak jak powinny być, mam rację ? :)

 

troll41.jpg

 

Wracam do projektowania dźwigni na ster wysokości i kierunku mam nadzieję że ruszę z miejsca z tymi serwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę czekać na pakiet i odbiornik aby mieć pogląd na sprawę

 

niee

 

ustaw teraz tak żeby był lekko przeważony na dziub, czyli SC daj z 1cm przed wytyczonym. odbiornikiem zbalansujesz a pakeit dasz w SC :D najlepsze z możliwych ustawień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace powoli dobiekają końca

Pozostał mi środek ciężkości oraz sprawdzenie poprawności zaprogramowania regulatora Dualskyego, nic nie kumam z instrukcji napisanej po angielsku

oczywiście ktoś to musi posprawdzać doświadczonym okiem :) i oblecieć

Co nie Motyl ???? :D

Odpaliłem już maszynę i rwie pionowo wyrywając się z ręki więc chyba będzie latać :D

 

troll45.jpg

 

troll46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał mam 64, ośkę muszę przyciąć tylko muszę kogoś sobie do pomocy wziąść aby mi go przytrzymał w imadle

Aparaturę już trochę rozgryzłem co i jak się programuje,

nie wiem tylko jak działają dodatkowe przełączniki do zmiany czułości lub zmiany na nieliniowe działanie serw

Najgorszy to ten regulator, niby działa ale nie wiem co w nim jest poustawiane: jaka bateria, napiecię przy którym odcina silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.