Skocz do zawartości

odbiornik do radiaDX6i


skrzydlaty smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zakupilem sobie do modeli radio Spektrum DX6i,oczywiscie z odbiornikiem,denerwuje mnie ciagle zmienianie,do kazdego nowego modelu,wiec zakupilem taki sam odbiornik,ktory mam klopot podlaczyc,nie wykrywa wogle radia,brak sygnalu.Robie to samo co z tym odbiornikiem.ktory zakupilem razem,i nie ma problemu.Moze mi ktos podpowiedziec co jest nie tak?

post-8410-0-29095500-1412091628_thumb.jpg

post-8410-0-48709800-1412091647_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ksiazce z radiem jest opis zeby.wylaczyc radio,wpiac zwore,potem wpiac kabel od regulatora w THRO,podlaczyc baterie,wlaczyc radio.ma sie swiecic  dioda w odbiorniku,tylko ze ona caly czas mryga,potem mam odlaczyc zwore,i powinno dzialac,

post-8410-0-72489100-1412098110_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w radiu dodaj nowy model bo ten który masz ustawiony binduje się z odbiornikiem który miałeś i zgaś radio .

2. wepnij zworę ,i podłącz zasilanie odbiornika, dioda ma mrugać . 

3. wciśnij i trzymaj przycisk bind jednocześnie włączając radio trzymaj dopóki dioda nie przestanie mrugać  puść przycisk bind .

4. odłącz zasilanie od odbiornika wypnij zworę podłącz zasilanie powinno być ok  

 

nie mam odbiornika z satelitką ale chyba tak samo się binduje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymając nadajnik w ręce masz metalowy przełącznik po lewej stronie który sam odbija to jest przycisk bind , pociągasz go do siebie trzymasz i trzymając włącz radio i dalej tak jak opisałem .

A co do nowego modelu to masz parę pamieć modeli którymi latasz . Jak włączasz radio i pisze ci tam model 1 to ten którym teraz latasz np magnum i masz tam sobie wszystko ustawione do latania magnum . Dodajesz nowy model np podpisując go model 2 lub konkretnie Cesna i bindujesz z nowym odbiornikiem i robisz sobie tam takie ustawienia jak maja być i wtedy każdy model pamięta swoje ustawienia . Potem zmieniając  model automatycznie łączy się z odbiornikiem z tego modelu . He mam nadzieje że nie namieszałem Ci za bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dzieki za wyjasnienia i nawet za filmiki,ale nie wiem,smiech normalnie mnie ogarnia,nie dziala mi to.U goscia na filmie jak wlacza radio wyswietla sie bind u mnie tego nie ma,po zrobieniu dokladnie tego co on.Ta cholerna dioda caly czas mryga.masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.