Skocz do zawartości

Witam.


damtyb14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. 

 

Mam na imię Damian. Od 5 lat mieszkam w Norwegii, gdzie zacząłem interesować się różnymi rzeczami, w tym modelarstwem. Moja przygoda z modelarstwem zaczęła się jeszcze kiedy mieszkałem w Polsce za czasów szkoły podstawowej. Wtedy dostałem swój pierwszy model helikoptera RC. Niestety wtedy nie orientowałem się co oznacza "2ch", więc zabawa przeważnie kończyła się na drzewie. Nie zmienia to faktu iż zawsze zabawa była przednia, jaka by ona nie była. Kiedy ostatecznie główny silniczek pożegnał się że mną w chmurze dymu, na tym moja historia z latającymi modelami się skończyła.

 

Ostatnio dla zabawy kupiłem sobie za niewielkie pieniądze mini helikopterek na IR. Nie będę ukrywał że miałem z nim wiele zabawy, więc postanowiłem że mogę rozpocząć nowe zainteresowanie i zainwestować w coś większego. Jest to jeden z powodów dla którego zarejestrowałem się na tym forum. Chcę rozważyć zakup czegoś, z czym będę mógł rozpocząć swoje (możliwe)nowe hobby. 

 

Na tym zakończę swoje powitanie. Mam nadzieję iż będę nam się miło konwersowało na forum :)

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.