Skocz do zawartości

szybowiec dla początkujących


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie pogoda przed świętami byćmoże zacząłbym już relacje z budowy tego modelu :) Model wyglada przyzwoicie, full balsa, w zestawie wszystko, co trzeba, a cena jest az podejrzana w porównaniu do podobnych modeli, zwłaszcza, że do modelu dołączony jest gumowy hol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam model już sklejony, jutro oblot zobaczymy czy ten 70zł nie poszło na marne:D

 

Czołem, a możesz wkleić jakieś zdjęcia i opisać jakość zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zdjęcia jutro jeszcze muszę dopicować:), jakośc zestawu jest moim zdaniem bardzo dobra, elementy wycięte prezyzyjnie, ładnie pasują.

Z rzeczy, które mi się średnio podobają to: angielski opis brak polskiego, instrukcja montażu jest raczej średnia również. Nie powiedziane jest jak wyginać listewki bo niewprawiony modelarz może je połamać(Balsa 3x3 lekka).Następna rzeczą są półki na serwa są robione pod standardy?! a szybowiec ma być jak najlżejszy, trzeba przerabiać i zrobić otwór w poprzek aby serwo w moim wypadku e-sky weszło, można też doklejać ale wolałem powiększyć, jest też 5mm za krótka i nie sięga do 2 wręgi co moim zdaniem jest głupotą.Brak zawiasów, wszystko na taśme(są jednak mocowania bowdenów i dzwignie), drut ma 1.5 mm!!!! nie wiem po co taki wielki, zmieniłem na 0,8 mm.Klej dodany do zestawu miernej jakości wikol. Tyle negatywów.

 

Co mi się podoba!!!

dodali hol gumowy guma to 8x1 mm 5-6m i 20-30m żyłki nawet ciekawy:)

na planach są narysowane polówki kadłuba jak by się zepsuły

duży wznios ładnie stabilizuje

skrzydła 20-40 min roboty;).

 

 

Co jeszcze chcecie wiedzieć?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.