Skocz do zawartości

motoszybowiec dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na początek parę słów wstępu.

Powracam do modelarstw po dłuższej przerwie. Zaczynałem od modeli swobodnie latających(parę jaskółek, jeden F1A), teraz chciałbym wrócić ale do modelarstwa RC.

Wybór padł na motoszybowiec(elektryk), no i związku z tym mam pytanie jaki motoszybowiec wybrać na początek?

Lepiej zrobić coś samemu, lepiej kupić gotowy zestaw, czy kupić od kogoś model używany?

Przejrzałem forum i z gotowych zestawów większość poleca StarLady lub Easy glidera (pro).

Jestem nastawiony na Easy Glidera Pro plus aparatura,

pozostałe wyposażenie jeszcze nie jest dobrane.

Nie upieram się przy tym zestawie, jeśli jest coś lepszego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

EG pro i MX-12 no najlepsze chyba co możesz wybrać. Z wyposażeniem do EG nie będzie problemu, watek wałkowany sporo razy a i na pewno dużo kolegów pomoże z chęcią dobra radą. Napisz dokładnie ile możesz przeznaczyć będziemy mieli jakiś punkt odniesienia w doborze wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konkretnej kwoty, wszystko zależy ile moja piękniejsza połowa pozwoli mi przeznaczyć :)

Myślę że coś koło 1000 zł mogę dać, ale nie jest to sztywna kwota.

Z tego co czytałem to mx 12 jest dość fajną i rozwojową aparaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.