Skocz do zawartości

Cisza nocna w budynkach osiedlowych.


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byście interpretowali zapis o ciszy..." Zakaz prac remontowych po godz. 20. kucie, trzepanie dywanów. W dni świąteczne obowiązuje całkowity zakaz wykonywania tych prac".

Czy piłowanie ręczną piłką po 20:00 podlega pod ten zakaz czy nie? Czy mogę włączyć sokowirówkę lub odkurzacz czy nie?

Czy w niedzielę nie mogę wykonać żadnej z tych wymienionych czynności? Włączone radio może być głośniejsze niż odgłos cięcia ręczną piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tutaj wystarczy zdać się na zdrowy rozsądek. Zdarzyło mi się wiercić o 24 w sklejce i jestem pewien że sąsiadom to nie przeszkadzało. Inna sprawa gdybym wiercił w suficie. W myśl zasady nie czyń drugiemu co tobie nie miłe jeśli coś jest zbyt głośne lub może przeszkadzać w wypoczynku po pracy powinniśmy przełożyć na wykonanie w ciągu dnia.

Jeśli żyjesz dobrze z sąsiadami to warto spytać. Np: Drogi sąsiedzie ciąłem trochę piłką bo cały dzień nie było mnie w domu i to była jedyna szansa kiedy to mogę to zrobic. Czy nie hałasowalem za mocno? Nie przeszkadzałem?? Jeśl itak to przepraszam. Albo od razu póść jak swój chłop z browarem i uprzedzić. Słuchajcie jakby wam przeszkadzało ze hałasuje to stuknijcie w podłogę 3 razy albo puśćcie sygnał na telefon to przestane. Myślę że po takiej akcji nawet gdyby wezwali na Ciebie policje to się wymigasz ;) Z sąsiadami trzeba żyć dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.