Jump to content

Czy zmienia się konie w połowie brodu?


pleses

Recommended Posts

Piszę tego posta w nawiązaniu do tematu: Jesteś nowy? Zanim cos napiszesz CZYTAJ TO! w dziale Powitania. Konkretnie chodzi mi o ten zapis:

 

Jedynym obowiązkiem jest wstawienie obrazka do AVARTA i imienia do sygnaturki oraz miejscowości skąd jesteś.

 

Na forum zapisałem się przed 23 grudnia - czyli dniem w którym zaistniał ów obowiązek.

 

Wobec tego faktu proszę o stanowczą odpowiedź na pytanie: Jeśli nie dopełnię tego obowiązku (a nie mam zamiaru tego czynić, ani też tłumaczyć się dlaczego tego nie chcę robić) mam zaprzestać pisania na forum?

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mysle ze prawa ktore mialoby obowiazywac scisle nikt tutaj nie bedzie tworzyc. Juz kiedys byl temat o regulaminie i nnych takich duperelach w ktorem, z tego co pamietam, doszlismy wraz z adminami do wniosku ze najlepszym regulaminem jest brak regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że nasi admini powinni się spotkać i uzgodnić poglądy i ewentualnie coś jednomyślnie ustalić . Bo teraz mam wrażenie że jest tak,kto pierwszy się zaloguje ten rządzi .

Trzeba się określić albo prośba albo zasada,regulamin bądź jego brak.

Jeżeli w avtarze ma być twarz to niech będzie ją widać po co wstawiać takie anonimowe fotki .

A może znowu coś się zmieniło bo zauważyłem że u jednego kolegi na twarzy wyrosły skrzydła chyba RWD a za chwilę znowu będą sugestie żeby ktoś wywalił z avtara skaczące cycki.

Link to comment
Share on other sites

Co złego jest w obowiązku pokazania twarzy, podpisania się i określenia skąd jesteśmy?

 

Nie było tego obowiązku, ale między innymi ja postulowałem taki wymóg, a admini szybko to zapisali w wyżej cytowanej formie.

Teraz widzę, że na prowokację (a może szantaż :) ) ze strony Romka szybko to zmieniają.

 

Nie rozumiem, co plesesie miałeś na celu?

Czy udowodnienie, że administrator to niewdzięczna fucha?

Na pewno chcą żeby forum się rozwijało i chcą zadowolić każdego (a to nie jest łatwe, a może nawet niemożliwe).

Link to comment
Share on other sites

....

Teraz widzę, że na prowokację (a może szantaż :) ) ze strony Romka szybko to zmieniają....

 

Zmieniłęm ja, ale tylko dlatego zę zauważyłem sprzecznosć własnych poglądów :D napisałem o obowiązku, a z drugiej strony w innych postach pisze że nie ma tu regulaminu i twardych zasad :D Stąd ta zmiana :D

Link to comment
Share on other sites

W wiadomości o nowym poście w obserwowanym temacie przychodzi :

 

Jeśli jeszce tego nie zrobiłeś wstaw coś do AVARTA i swoje imie w sygnaturce :)

 

Proszę o konkretną odpowiedź ma to być fotka facjaty czy COŚ.

Link to comment
Share on other sites

JA to czytam jak "obowiazek" - prośba jakoś dziwnie brzmi ...

 

Myśle że kultura tego wymaga ...

 

Moje porównanie bedzie proste - jeżeli tego nie zrobisz to tak jakbyś rzuł gume jednoczenie mlaskając, jedna ręką drapał sie po #### a drugą trzymał w kieszeni ...

 

Fajnie sie tak rozmawia ...

 

Co do awartów animowanych już sie kiedyś wypowiadałem ...

 

Co do tego jak a fotka powinna być - rozmawiam z tobą czy podwoziem czy cyckami ??

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, co plesesie miałeś na celu?

 

Moim celem było uzyskanie odpowiedzi od admina w interesującej mnie kwestii wyrażonej na samym początku tego wątku. Odpowiedź otrzymałem, pozostałe wypowiedzi mnie nie interesują. Koniec kropka.

Link to comment
Share on other sites

Znowu momentalnie rozwineła sie dyskusja o sprawach "bardzo zasadniczych". Pisze to celowo w cudzysłowie, bo akurat przykład avatara wg. mnie nie jest aż taką zasadnicza sprawą, aby podnosić temperaturę dyskusji i odwoływać się do regulaminów i sztywności lub elastyczności w ich stosowaniu. Każdy z nas ma jakieś powody do takich, czy innych zachowań. Jeśli te powody przyjmiemy za istotne dla tego kogoś i przyjmiemy to do swojej wiadomości, wtedy chyba łatwiej też przyjdzie nam zrozumieć zachowanie tego kogoś. Kiwające sie cycuszki były śmieszne , ale faktycznie rozpraszały. Zielony paw budził odruch wymiotny, ale zastanawiając sie nad powodami, które skłoniły "zamieszczacza" do jego pokazania, mówiłem sobie - chciał dobrze, chciał rozweselić chłopaków, ale może jednak wybrał niewłaściwe miejsce...I po naszych sugestiach "zamieszczacz" :D /ładnie Go nazywam..., ale to tak celowo, umownie, dla "naprzykładu" :D /zmienił obrazek i pokazał nam swoją buzkę. I bardzo dobrze. Cała moja mowa i innych Kolegów z prośbą /bo tak chyba najlepiej i najuprzejmiej/ o zamieszczanie fotki swej buzki, podanie imienia i miejscowości, nie wymaga chyba żadnego komentarza i była już wiele razy uzasadniona tu na forum. Ja teraz , kiedy widze fotę, widzę imię i miejscowość, to już raczej na pewno nie pomylę człowieka i wiem , do kogo mówię. Ten ktoś nie jest dla mnie anonimowy, wręcz jest na ekranie "prawie jak żywy" :D Pleses Romek zadał pytanie, otrzymał odpowiedz, zamknął temat jego osobiscie dotyczący i spoko. Jakieś ma swoje powody, aby tutaj buzki nie pokazywać i też ma takie prawo, które trzeba uszanować. Nie pokazując swego oblicza nikogo nie drażni, nie rozprasza, nie wywołuje negatywnych emocji, więc nie ma sprawy. Wiem, jak pleses ma na imię i mogę sie do Niego po imieniu zwracać, ale gdybym nie wiedział, to pisałbym do Niego per plesesie i wiadomo by było o kogo chodzi, bo pleses jest tutaj tylko jeden :D A dla chcących i cierpliwych jest miejsce w necie, gdzie lico plesesa można poogladać, nie tylko zreszta jego, ale także Jego najbliższych...Więc się nie ukrywa, nie wstydzi /fałszywie/ swojej buzki, tylko ma jakieś swoje inne powody i należy je uszanować. Ja miałem takie powody, żeby właśnie taką swoją mordę Wam pokazać i też możecie /jeśli chcecie/, to uszanujcie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, co plesesie miałeś na celu?

 

Moim celem było uzyskanie odpowiedzi od admina w interesującej mnie kwestii wyrażonej na samym początku tego wątku. Odpowiedź otrzymałem, pozostałe wypowiedzi mnie nie interesują. Koniec kropka.

Odpowiedź uzyskałeś momentalnie :)

No i gitara, tylko jest jeszcze to:

Kochane adminy, po co więc tworzyć prawo, w którym taki osobnik jak ja może zrobić precedens?

Zrozumiałem, że chodzi Ci o jakąś dyskusję na forum.

Widocznie się jednak myliłem, przepraszam.

Już nie będę ciągnął tego tematu :D

Link to comment
Share on other sites

Kochane adminy...

Zrozumiałem, że chodzi Ci o jakąś dyskusję na forum.

 

No nie :D Adresatem byli tylko Kochane Adminy

 

PS. Ale skoro tak się wszystko potoczyło jak się potoczyło i jak już obowiązku nima to zaraz jakiś ładny awatarek się poszuka... krucy jak ja nie lubię obowiązków ;)

Link to comment
Share on other sites

A kto je lubi? Te wszystkie obowiazki, nakazy, zakazy....Jak jest taki, to niech sie zaraz tu ujawni, a jak nic Adminy avatarek mu w złote laury przyozdobią...A tak przy okazji, śliczną mordeczkę Romku wynalazłeś...

Nawet ładniej wyglądasz, niż gdzieś tam w necie... :D Tylko przypadkiem nic sobie nie myśl... Wole naturalnie kobiece buziaczki :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.