Skocz do zawartości

Witam z Gdyni


Sage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Nazywam sie Piotr, mieszkam w Gdyni.

 

Zagladam tu na forum juz od paru lat i przyszedl czas sie zarejestrowac, przedstawic i jezeli tylko bede mogl dzielic doswiadczeniem.

 

Modelarstwem interesuje sie z przerwami na studia, Rodzine, prace od 35 lat. Jak ten czas leci.

Juz w szkole podstawowej zaczalem skladac pierwsze modele latawcow i samolotow. Do dzis pamietam 'Swieto Latawca' organizowane corocznie na sopockim hipodromie.

 

Pamietam, ze pierwszy byl 'Bolek i Lolek' puszczany na 'Lysej Gorze' w Sopocie.

Nastepnie kolejno modele szybowcow wolnolatajacych ktore byly do kupienia w 'Skladnicy Harcerskiej' w Gdansku Wrzeszczu.

Byly tez rakiety, rakietoplany, modele konstrukcyjne z napedem gumowym i CO2 produkcji wtedy czeskiej.

Jako nastolatek uczeszczalem do modelarni w Sopocie gdzie nauczylem sie budowac modele konstrukcyjne.

 

W miedzyczasie pojawily sie kolejne pasje a mianowicie wedkarstwo muchowe, wiazanie much lososiowych tzw. 'Full dress salmon flies' a takze fotografia.

 

Na studiach modelarstwo poszlo troche w odstawke.

Na dobre powrot nastapil jakies 15 lat temu kiedy to moj wtedy przyszly Tesc pokazal mi model smiglowca rc 'Concept' firmy Kyosho.

Wtedy wlasnie rozpoczela sie moja fascynacja modelami smiglowcow rc ktora trwa do dzis.

 

Staram sie tez laczyc modelarstwo z fotografia I tak tez powstaly moje relacje z budowy modeli firmy Kasama na sasiednim forum Waldorf-Team Heli RC.

 

Modelarstwem zainteresowalem tez swojego Syna ktory jako 8 latek calkiem niezle juz sobie radzi. 

Latal jako najmlodszy uczestnik na tegorocznym pikniku modelarskim w 'Wilczych Laskach'.

 

 

 

Przepraszam za brak polskich znakow. Korzystam z komputera sluzbowego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.