Skocz do zawartości

czy warto placic za markowe li-po


GRZEGORZ KIELSA

Rekomendowane odpowiedzi

...to zastanawiam się nad oferowanymi w UH Polyquestami.

 

Wg mnie pakiety PQ możesz brać spokojnie. Jak wcześniej pisałem są na ogniwach f-my Enerland podobnie jak znane i cenione FlightPower. Osobiście miałem pakiet PQ 3S 800 i najmniejszych problemów.

Zobacz jeszcze na pakiety Hyperion tu

albo pakiety Zippy-R (przy 1800 3S), o których pisałeś, że używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Jeszcze wczoraj pogrzebałem na obcojęzycznych forach, gdzie znalazłem na przykład wykresy rozładowania poszczególnych ogniw różnych producentów i faktycznie PQ wypadają tam bardzo dobrze.

 

Dodam, że już w koszyku zamówienia znalazły się 2 wspominane przeze mnie wcześniej pakiety. Jak już je będę miał i będę miał przetestowane, to podzielę się spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Polyquest 1800mAh 20C po ok 20-30 lotach spuchnął jak balon, a stało się to wczoraj. Zgubiłem przez to extrima, bo pakiet przestał działać podczas lotu na dość sporej wysokości. Model udało się znaleźć i nic mu się nie stało, ale pakiet już praktycznie do niczego. Odeślę go do UH bo dają tam 3 miesiące gwarancji przeciw puchnięciu. Pakiet współpracował z regielkiem 25A i silnikiem, który mógł ciągnąć nie więcej jak 20-23A.

 

Polyquesty uchodzą za najlepsze pakiety, a w moim przypadku wysiadły najszybciej z tych, co do tej pory miałem. Być może trafiłem na jakąś wadliwą sztukę, albo wypuścili wadliwą serię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polyquesty uchodzą za najlepsze pakiety, a w moim przypadku wysiadły najszybciej z tych, co do tej pory miałem. Być może trafiłem na jakąś wadliwą sztukę, albo wypuścili wadliwą serię...

Albo te sprzedawane przez UH są robione specjalnie dla nich w niższych cenach z "odpadowych" ogniw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam temat ale dopytam:

Gdzie obecnie w Polsce mogę kupić pakiety FlightPower/PolyQuest w rozsądnej cenie - może ktoś ma jakieś bieżące informacje (może do tego jeszcze W-wa :)).

Pan google wyświetlił mi jeden sklep z PolyQest`ami w cenie zbliżonej do UH.

 

Aha sklep z ogniwami KOKAM prosi o logowanie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.