Skocz do zawartości

Czy kochamy ankiety ?


-==PEGAZ==-

Czy kochacie ankiety  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kochacie ankiety

    • nie cierpie ankiet
      32
    • za dużo ankiet jest ostatnio na tym forum
      38


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda że tego typu osoby nie dzielą się swoim doświadczeniem w tego typu rozmowach :D

Sami chyba wiedzą najlepiej jak siebie pokonać.

Może osoby spamujące powinny dostać jakieś ograniczenie np. brak możliwości pisania w działach innych niż piaskownica dopuki nie nauczą się myśleć i szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow.

Ostatnio nie mam czasu na "udzielanie sie" na forum, ale wpadam na pare minutek - co jakis czas - coby poczytac nowosci - TRAGEDIA - az sie odechciewa.... setki postow - wprowadzilem sobie system - jesli autorem postu nie jest ktos kogo znam - po prostu pomijam.

Tnijcie bez litosci - jakby co to wysle kase na bardzo ostre nozyczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ... Ładziak ... mógłbym Twoje wypracowanie wkleić w swoją wypowiedź i się pod nią podpisać. Nawet jednego słowa bym nie zmienił :). A to, że z forum robi się prawdziwy śmietnik to fakt. Na prawdę się odechciewa wszystkiego. Ja jestem ciekaw czy te "kwiatki" zadające wspaniałointeligentne pytania chociaż czytają odpowiedzi na nie i biorą je pod uwagę ? Bo z tego co widzę to i tak mają to wszystko gdzieś, a nasze wypociny, aby dobrać odpowiednią "apkę" dla takiego delikwenta i tak idą w komin. Po co więc takie wątki ? Ciąć, usuwać i nie wyróżniać !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Hubert czasem , pracuja i spia,maja nie tylko forum na glowie i takie tam rozne.

To normalne ze nie sa fizycznie w stanie kontrolowac forum.No i serca maja miekkie,bo zawsze chca pomoc.A mi sie wydaje ze pomocne byloby czasem odwrotne dzialanie.

Po Wasych ostanich postach nt. sytuacji na forum,jestem zdania ze radykalnie trzeba zmienic te sytuacje,co tez od wczoraj czynie.Mysle ze kilka/kilkanascie dni wystarczy na zatrzymanie tego procesu degradacji forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i serca maja miekkie,bo zawsze chca pomoc

Poprawianie tytułów i treści, przenoszenie, dopisywanie na zielono (żeby było lepiej widać), tłumaczenie na PW... stopniowe przyznawanie czerwonych pasków itd.

Faktycznie, może kilku zrozumiało - tylko jakim kosztem :(

 

 

A mi sie wydaje ze pomocne byloby czasem odwrotne dzialanie.

Ok Peter

Teraz sprawdźmy, jak zadziała polityka "zero tolerancji", jak ją ładnie nazywa Qpa :D

Proponuję zaczynać od piętnowania źle formułowanych pytań i beznadziejnych tytułów.

To jest prawdziwa zakała, wywiązują się namiętne dyskusje o niczym - kasować takie wątki od razu - zobaczymy, może to coś pomoże :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, jestem pełen podziwu, a za razem jestem odrobine zszokowany.

bo nie wiedziałem że można wlepić aż tyle punktów karnych w bagatela 30 min.

Silną ręką egzekwujesz prawo forum .. oby tak dalej :D miejmy nadzieje, że przez takie rządy nie stracimy forumowiczów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem to troche z przymrużeniem oka (kurcze, powinienem był dodać tego emota), przecież wiadomo, że modelarz, który jest tu już troche czasu nie odejdzie bo trwa 'plan w realizacji'. a spamerów nam przeciez nie potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiesze wyjasnic.Przykladow moge podac kilka.

Dlaczego modelarz,w prawdziwym tego slowa znaczeniu nie ma krawata?

Dlaczego tylko nowi maja krawaty ?

Dlaczego jeden 13 latek pisze z sensem w dziale elektrykow,a inny zarabia 5 pkt.

Odpowiedz jest prosta.

Selekcja naturalna.Nie uwierze, ze materialem na modelarza moze byc niepismienny i arogancki mlody czlowiek,obrazajacy wszystkich wokol po 3 dniach pobytu na forum.

Ja juz sie nuczylem pokory i cierpliwosci.To zacna zaleta.

I tylko tacy zostana.Po innych nie ma co plakac,chyba ze razem z nimi,na smietniku zwanym forum,zamienionym w stek bzdur i czatowa rozrywke.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje, że przez takie rządy nie stracimy forumowiczów

Juz stracilismy. I to bezsensu,tylko dlatego ze pewnej mało tolerancyjnej osobie sie tak podobało. Młodzi forumowicze sie rejestruja bo zdobywaja nowe hobby i chca je rozwijac i czerpac wiedze z forum,a wy ich tak traktujecie.

Z tego co pamietam to to forum powstalo dlatego ze kilka osob sie poczuło kokrzywdzonych przez Alexa,wiec jesli tak bylo to czemu krzywdzicie innych,bezesensownie ich banując....

Gratulacje,fajnie ze macie modów i adminów sie sie zabawiacie kosztem innych.

Hitler jak wywoław 2ga woja to tez chciał dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz stracilismy.

- i bardzo dobrze. Jak na razie wszyscy się cieszą. Może dzięki temu wrócą znane, doświadczone osoby.

 

Młodzi forumowicze sie rejestruja bo zdobywaja nowe hobby i chca je rozwijac i czerpac wiedze z forum,a wy ich tak traktujecie.

To prawda, mamy ich całą masę! Budują modele, zdają piękne relacje, jeżeli czegoś nie wiedzą to się dopytują... Pieknie jest!

 

Z tego co pamietam to to forum powstalo dlatego ze kilka osob sie poczuło kokrzywdzonych przez Alexa,wiec jesli tak bylo to czemu krzywdzicie innych,bezesensownie ich banując....

Niech założą kolejne - nie, nie forum - CZAT! Np. "Fajne nastolatki i nowe hobby RC". Po tygodniu będą je mogli przemianować np. na "Super mistrzowie fotografii" albo "Najlepsi młodzi akwaryści" czy co tam im przyjdzie do głowy.

 

forumowicze

FOROWICZE

 

Hitler jak wywoław 2ga woja to tez chciał dobrze.

Opamiętaj się! Gdzie Rzym, a gdzie Krym. Jak śmiesz porównywać ofiary II W.Ś. do kilku wywalonych na zbity pysk (uff) smarkaczy robiących zadymę na Forum...?

 

Na zakończenie przeczytaj 3x ze zrozumieniem:

Selekcja naturalna.Nie uwierze, ze materialem na modelarza moze byc niepismienny i arogancki mlody czlowiek,obrazajacy wszystkich wokol po 3 dniach pobytu na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi forumowicze sie rejestruja bo zdobywaja nowe hobby i chca je rozwijac i czerpac wiedze z forum,a wy ich tak traktujecie.

Prawda ? Pisza beznadziejnie glupi post pytajac o wszystko/nic, a my (Wy) marnujemy czas odpisujac najlepiej jak sie da - aby zobaczyc, ze albo nawet nie czytaja odpowiedzi, albo im sie nie podobaja - wiec pytaja o to samo gdzie indziej - znow w beznadziejnie glupi i bezsensowny sposob - Masz racje - ale ich bezdusznie potraktowano...

Hitler jak wywoław 2ga woja to tez chciał dobrze.

Sens wywolania pana H do tablicy przemilcze - ale bledy ..... Dalbys dobry przyklad i bardziej sie staral.

 

RE. Peter

Dziecie w porzadku, dziekuje - rosnie i uczy sie krzyczec glosniej i glosniej - najlepiej mu idzie w godzinach pozno-nocnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy doświadczeni modelarze byli odrazu doswiadczeni?

Nie.Niech to forum posłuży rozwojowi kolejnych mistrzów. Ktoś przeciw?

Pewna osoba jak zaczynała latac w s8E w 2 miesiace zabiła 18 (!) modeli a teraz ma wiadra medali i taczki pucharów :) .

Podsumowywujac.....

Fora sa po to by zdobywac wiedze,ale nie to. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy doświadczeni modelarze byli odrazu doswiadczeni?

Nie.Niech to forum posłuży rozwojowi kolejnych mistrzów. Ktoś przeciw?

Pewna osoba jak zaczynała latac w s8E w 2 miesiace zabiła 18 (!) modeli a teraz ma wiadra medali i taczki pucharów :) .

Podsumowywujac.....

Fora sa po to by zdobywac wiedze,ale nie to. :)

To prawda ... ale niech czytają a nie piszą bzdury !! Ty nie widzisz różnicy... Mamy tolerować 13 latka który poucza wszystkich dookoła ? Jeśli ktoś rzeczywiście jest zainteresowany to stara się pisać od rzeczy nawet w tym wieku ( jest kilka takich osób na forum ). Jak widać da się. Coś mi się wydaje że miałeś takie problemy jak niektórzy koledzy że tak ich bronisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.