Skocz do zawartości

Prostowanie balsy pomalowanej nitrocellonem


Robsik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Kamil lepiej to wytłumaczył :) W mojej wyobraźni tak wycięte koło można obrócić w trzech płaszczyznach - dlatego nie bardzo załapałem o co chodzi. :) Teraz to WIDZĘ :)

Śliczne dzięki! Z pewnością poćwiczę to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj BRoman'ie, teraz to pojechałeś po bandzie  :)  "obrócić" i "obracać" to jest jedno i to samo słowo (odsyłam do słownika: http://sjp.pwn.pl/szukaj/obr%C3%B3ci%C4%87.html). Wyraźnie widać jak lubisz gry słowne - w sumie ja też  ;)

A co do szkicu to już nad nim pracuję - wrzucę tu nieco później.


Gdy ktoś mówi, aby obrócić o 90 stopni, to ja to widzę w wielu płaszczyznach (przede wszystkim w osiach x-y-z):

 

dwie_inne_paszczyzny_Um_big.jpg

 

Trzecia to oczywiście ta właściwa, której ja nie zajarzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obrócić i obracać to to samo no to niech będzie. Też mogę w tej stylistyce... Ale moja językowa edukacja buntuje się mówiąc coś o dokonaniach czy trwających itp .A co mi tam.

Ale moje kiełbie we łbie to mały pan Pikuś.

Co ruch to buch !

Impregnat nie taki,opis też niejasny,obrót także za trzecim podejściem.

 W wojsku za moich czasów za trzy niecelne strzały na trzy oddane strzały było czołgańsko w masce i inne sankcje.

No ale nie jesteśmy w wojsku. Rada taka-nie graj w trzy karty bo zawsze przegrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.