Skocz do zawartości

Piper j3 Cub problemy z wyposażeniem???


Mortez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

właśnie wycinam plany i przerysowuje je na depron i niedługo je skleje ale jednaka przed tym mam pytania?a natomiast będzie do tego aparatura e-sky nadajnik: http://www.allegro.pl/item336388559_e_sky_ek2_0404_35_2_nadajnik_4_kan_z_opcja_trener.html i odbiornik : http://www.allegro.pl/item339399499_odbiornik_6_kanalow_35mhz_ek2_0420_esky_lodz.html serwa takie : http://www.allegro.pl/item337675014_micro_serwo_tower_pro_sg90_promocja_od_rcsklep_.html no i teraz moje pytanie: jaki mam wybrać do tego zestaw ? http://rcsklep.pl/index.php?cPath=50 i możecie mi zaproponować także jakiś tani pakiet i ładowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektywie Baxter i już Cię normalnie zaczynam lubić :) - potrafisz wytropić każdy wątek, jednym słowem "respect", tak trzymać.

Kolego Mortez - dwa pytania : 1)czy w Twojej miejscowości jest coś takiego jak modelarnia? 2)Ile modeli już oblatałeś?

Że tak zacytuję słynnego"modelarza" W.I.Lenina: uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć".

P.s. Jak po raz kolejny czytam, którą "apke" kupić to nieodmiennie słowo aparatura kojarzy mi się z papką dla niemowłąt i cuś w tym chyba jest :wink:

Pozdrawiam, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie o niego pytasz, a gdzie indziej radzisz koledze go kupic/ zarty sobie robisz?

Wyhamuj troche kolego...

I w zwiazku z tym,po dluzszej obserwacji zachowan nagradzam kolege jednym punktem za tworzenie wielu podobnych tematow na forum. :)

Proponuje pozostac jeszcze przez jakis czas w dziale ,,Od czego zaczac ?''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aparatura jest chyba tylko do helików jeśli się niemyle to jej sie nieda do samolotu.
nie masz racji aparature idzie do samolotów podłączyć jestm poczatkujacy ale jak ide na forum i widze ze temat założył MORTEZ to nawet nie wchodze CZŁOWIEKU radzili ci żebyś uważał z tym piperem a ty nie słuchasz i teraz tak masz pytasz sie ludzi czy dobre wyposazenie (nie dziwie ci sie) normalnie nie wchodze jak widze ze ty załozyles temat ale chetnie zobacze gdy założysz temat "rozwaliłem samolot na 1 zakręcie pomocy..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak cos to ja sie nieznam

Po co zatem piszesz, Emil, jeśli nie jesteś tego pewien? Ta aparatura nie ma żadnych mikserów (wszystkie są w module helikoptera). Da się tym na początek latać, ale to taka najniższa półka.

Nie wiem, co to ostatnio za plaga takich "doradzaczy"? Coraz więcej wątków zaczyna wyglądać tak, jakby "ślepy prowadził kulawego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi wydaje (a zadko sie myle) ze jesli nie zostaniesz na dluzej w dziale z czerwonym napisem,,Od czego zaczac ?'' to pozostanie Ci tylko opcja czytania tego forum.Dlaczego,nie ma nic o modelu oprocz jednego zdania na poczatku.Czyli kolejny gniot do kosza.

O reglach juz sa trzy Twoje tematy,jesli masz czas i ochote,mozesz to tam kontunuowac.Tutaj po prostu zrobi sie z tego kolejny temat do kosza.

Teraz Twoj ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę tylko zrobić jakiś model i tyle

Dlatego kolejny juz raz proponuje,zacznij od czytania a posty pisz w dziale z tytulem ,,Od czego zaczac''-z czerwonymi lterami ! To juz ostatnia rada dla Ciebie.

http://pfmrc.eu/viewforum.php?f=54&sid=203fee0ec58d020398916a51f19db1a3

to po co jesteście na tym forum aby mnie obrażacie

Na razie to tylko Ty uzywasz takich znaczkow :crazy:

I uzywasz liczby mnogiej-czyli obrazajac wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eżeli mnie nie lubicie to powiedzcie

Zgadles nie lubie Cie bo jestes arogancki zle wychowany, niezbyt rozgarniety, a przy tym przemadrzaly i bezczelny. Nie sluchasz rad, smiecisz na forum zadajesz 3x to samo pytanie. Wbrew poradom wziales sie za piperka 96 cm rozpietosci do ktorego potrzeba nietypowego osprzetu, zamiast RWD-5 doskonale opisanego. radze ci po raz ostatni. Poczytaj te watki, tam jest opisane WSZYTKO dot tego modelu.

Aha admin Peter jest czlowiekiem bardzo opanowanym i mozesz nie rozumiec sformuowan ktorych uzywa. jezeli on napisal ze cyt:

'ze jesli nie zostaniesz na dluzej w dziale z czerwonym napisem,,Od czego zaczac ?'' to pozostanie Ci tylko opcja czytania tego forum.'

Oznacza to nie mniej nie wiecej ze grozi ci wywalenie z tego forum. Tlumacze ci bo przy Twoim stopniu rozgarniecie moze to nie byc dla ciebie takie oczywiste.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.