Skocz do zawartości

Piper j3 Cub problemy z wyposażeniem???


Mortez

Rekomendowane odpowiedzi

chyba rzuce modelarstwo jak takie będziecie mieli do mnie nastawienie

 

nie mam zbyt dużego doświadczenia w modelarstwie RC. Staram się dużo czytać i mało pisać. Wydaje mi się że do modelarstwa potrzeba dużo samozaparcia , silnej woli i charakteru. Takie podejście jak prezentuje Kolega Mortez uważam za naganne.

 

a tak na na marginesie - rzuć to i zajmij się czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Mam nadzieję że Mortez nie zajmie się techniką rakietową :D. Z Rc raczej mu nie wychodzi.A wystarczy słuchać rad i trochę pokory.Zamiast uczyć się od bardziej doświadczonych tylko im ubliża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo to ciekawa propozysja, pozwala na latanie natychmiast po zakupieniu, niestety jest to model z malo przyszlosciowym wyposazeniem, tak wiec z punktu widzenia ekonomicznego nieuzasadniony. Tym niemniej ciekawy jako alternatywa w stosunku do Skylady.

po polsku, jezeli chcesz latac JUZ i masz kase to bierz, ale z tego modelu nic, poza nadajnikiem i odbiornikiem nie przyda ci sie do innych modeli. a ta czesc wyposazenia warta jest 100 zł.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eżeli mnie nie lubicie to powiedzcie

Zgadles nie lubie Cie bo jestes arogancki zle wychowany, niezbyt rozgarniety, a przy tym przemadrzaly i bezczelny.

Baxter

spokojnie :D pomimo ze ktos nas denerwuje nie powinniśmy go tak "publicznie" linczować :D wracając do posta :D sam na początku zadałem takie pytania :D i nie chciałem zbytnio uwierzyć ze pełno jest takich tematów :D jednak gdy przeglądam forum to aż oczom nie wierze :D co chwile jakiś post :D a w nim wałkowane cały czas to samo :D wiec myśle żeby coś zadziałać i uniknać takich "nie"potrzebnych postów i stworzyć jakiś ogolny post w "od czego zacząć ?" w którym bedzie opisane co kupić na początek co kleić i czego sie wystrzegać ?? Taki post http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=1900 tylo w pigułce :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.