Skocz do zawartości

Pakiet abc-power


JumperTomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do dziś mam 4 pakiety kupowane w ABC. Wyglądają jak te na drugim zdjęciu, czyli w otulinie a'la carbon, bez niebieskich naklejek

 

Dwa pakiety 3s 3300 wsadzałem dość często do modelu Mustanga z Durafly, a w ogóle kupowałem z myślą o Cessnie FMS. Służą mi do dziś, nie są spuchnięte, pięknie napędzają model, nic nie piszczy. 

Dwa pakiety 4s 2600 są przeznaczone u mnie do poganiania Extry 300 z Multiplexu. Jak się nie szaleje za bardzo to jest ok, ale przy większych obciążeniach potrafią piszczeć, szybko się grzeją i jeszcze szybciej kończą. Ogólnie są lekko spuchnięte, a nie używałem ich ani za często, ani naprawdę intensywnie. Zostały mi dwa, trzeci już w ogóle przeszedł do historii

 

miałem jeszcze trzy pakiety 4s 3300 do napędzania modelu Mustanga z FMS. Na początku było super, ale gdzieś po roku i około 20-30 lotach na każdy z pakietów dwa z nich do niczego się już nie nadają, piszczą zaraz od startu. Trzeci jeszcze jakoś się trzyma, ale generalnie są już odstawione na bok, jako pakiety które wykorzystuję przy serwisowaniu modelu, w powietrze już nie pójdą. 

 

Ogólne nie jestem jakoś porażony ani jakością i trwałością ogniw, ani wydajnością całego pakietu. Tanie i względnie dobre. Zależy do czego mają być, ja wiem, że więcej już ich nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas wytrzymają, jeśli masz w miarę mały silnik i regulator około 20A to nie będą wysilone i będziesz mógł długo fruwać. Ale jakbyś potem chciał na nich pogonić jakiegoś warbirda w okolicach 1100-1300 mm rozpiętości i trochę ponad kilogram masy startowej to długo pewnie nie pożyją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... to ten większy Pioneer... 

No to nie wiem. Twoja decyzja. Chyba zależy, jak często i intensywnie będziesz latał. Ile czasu na pełnych obrotach, a jak długo tylko szybujesz... Myślę, że do spokojneego latania wystarzą te pakiety na sezon, góra dwa. Przy wariactwach i szaleństwach raczej dość szybko spuchną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.