Skocz do zawartości

Pytanie do Petera


Doman

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolony z tych gogli, to jest to samo co na tej aukcji to dałem linka !!! a super, dobra jakość obrazu, ale troche mnie jszy obraz do gogli, które miałem poprzednio !!!

 

Ja na razie mnie zadowalają, jedynie so to chciałbym mieć większy obraz, już myśle o jakiś soczewkach czy coś..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobiłem rachunek "sumienia" za zestaw:

 

Kamera KX171

95,00 USD=213,18 PLN +CŁO=234,50 PLN +VAT=286,09 PLN

http://www.rangevideo.com/index.php?main_page=product_info&cPath=6&products_id=96

 

Nadajnik 2.4GHz 500mW

50,00 USD=112,20 PLN +CŁO=123,42 PLN +VAT=150,57 PLN

http://www.rangevideo.com/index.php?main_page=product_info&cPath=35_22&products_id=5

 

Odbiornik 2.4GHz Portable Receiver

100,00 USD=224,40 PLN +CŁO=246,84 PLN +VAT+301,14 PLN

http://www.rangevideo.com/index.php?main_page=product_info&cPath=35_22&products_id=8

 

Gogle V-Real Viewer

249,00 USD=558,75 PLN +CŁO=614,63 PLN +VAT=749,85 PLN

http://vrealities.com/vrealviewer.html

 

Przesyłka range video

25,00 USD=56,10 PLN +CŁO=61,71 PLN +VAT=75,29 PLN

 

Przesyłka vrealities

50,00 USD=112,20 PLN +CŁO=123,42 PLN +VAT=150,57 PLN

 

TOTAL 569,00 USD=1276,83 PLN +CŁO=1404,52 PLN +VAT=1713,51 PLN

 

Przyjąłem

1 USD=2,24399395 PLN

CŁO=10%

VAT=22%

Założyłem wariant pesymistyczny tzn., że cena przesyłki również zostanie wliczona do cła i podatku.

 

Czy moje założenia są OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik "namaścił" i polecił Killerus. Jest to rozbudowana wersja standard z dołożoną baterią. Wiem, że dodatkowe 50 USD za większą obudowę i baterię to nie najlepszy współczynnik ale próbuję uniknąć robienia bazy na statywie. Przynajmniej na razie :wink:

Antenę RX spróbuję zakupić rodzimej produkcji. Niedaleko pracy mam sympatyczny sklepik:

www.dipol.com.pl

Sam zresztą polecałeś w linkach.

Póki co ograniczeniem będzie raczej badziewne Radio. Latam blisko bazy i tak na razie musi zostać :(

Dzięki za radę o niską wartość - czasem najprostrze rozwiązania są najskuteczniejsze

 

Przy okazji mam pytanie o kamerkę KX171. W opisie jest, że zasilanie to 12V. Zastanawiam się, czy przy zasilaniu 6V też będzie działać (mam pack 2s1p).

Zadałem to pytanie też RangeVideo ale jeszcze nie odpowiedzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tyle wychodzi :lol: ale.... bez cła i podatku :evil: Peter ma jednak dobry pomysł jak zmniejszyć ból opłat celno-podatkowych :wink:

Na krajowe raczej bym nie liczył taniej. Krajowy dystrybutor też płaci cło i podatek + własna marża. W najlepszym wypadku będzie ta sama cena :( Potencjalnie zyskasz tylko gwarancję w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja a rekomendacja to chyba rozne pojecia ?

Masz rację to też moja nadinterpretacja :lol:

 

A wracając jeszcze do pytania o kamerkę KX171 to niestety nie doczekałem się odpowiedzi z RangeVideo.

Jak sądzisz czy będzie też działać przy napięciu 6V?

W opisie jest, co prawda że zasilanie to 12V.

Zastanawiam się jednak czy w środku nie jest wbudowany stabilizator 5V (KX131 ma go zdaje się na kablu). Masz może jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
To ja na koniec dodam,ze po 1.05.08 bedzie to mozna kupic w Polsce.

Dodatkowo system bedzie sparowany,tzn do kazdego rx dobrana odpowiednia antena.

A to aby nie kombinowac,moze ta a moze inna.Po prostu beda w komplecie odpowiednie.

Ceny ponoc podobne,tyle ze szybcie,bo na miejscu :D

 

Peter,

Wspominałeś, że sprzęt będzie można kupić w Polsce. Czy jest to już możliwe i u kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.