Skocz do zawartości

Upgreade na dysk SSD


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

Co do pojemności .. zastanawiałem się 3 razy i doszedłem do wniosku, że jak do 150 GB za 4 lata dojdę to będzie sukces ;) Nie ściągam / oglądam filmów, do grania mam konsolę więc raczej to się nie zmieni i więcej miejsca na dysku mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeanalizowałem swoje zapotrzebowanie biorąc pod uwagę ostatnie lata i wiem, że więcej nie potrzebuję na chwilę obecną a jak już dojdzie do takiego momentu to zawsze mogę wyjętą "jedną terę" na USB posadzić ;) Wiem i drugie .. jak już się to posunie tak daleko, że jednak więcej pamięci potrezeba to i lepszego laptopa będzie trzeba ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozpatrywałem tą opcję i już nawet miałem w ręku mostek na USB, ale kosztował £39 więc pomyślałem, że na jednorazowe użycie nie warto. Kupiłem 10 płyt DVD za £5 i po kłopocie. 

 

Nie wiem czy do końca po kłopocie, bo nie do końca prawidłowo pracuje mi chyba CD-ROM w nowym sprzęcie. Wypalanie recovery DVD szło z dużymi problemami i zajęło dużo czasu. Pierwsze 3 płyty odpadły po weryfikacji. Po wyjęciu z napędu miały mniej więcej w połowie wypalony krążek o grubości linii około 0.5 mm. Zwykłe wyrżnięte wypalenie i danych nie dało się odczytać. W końcu jak już ruszyło to wypaliło 3 pod rząd prawidłowo. Tłumaczę sobie to tym, że napęd nowy i trzeba go było rozbujać, ale i tak będę to miał na uwadze.

 

Co do genialności SSD :) masz 500% racji. Nie spodziewałem się takiego efektu jaki udało się osiągnąć .. no i ta przyjemna cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo .. nawet nie drogi :) Mam jeden mostek, ale dwa tygodnie po zakupie zaczął świrować. Teraz działa jak się poślinionym palcem dotknie odpowiednich ścieżek (poważnie !!) jest to normalna kieszeń, gdzie dysk się montuje na śrubki i zamyka obudową. W środku jakiś procek i tyle :) Już nie chciałem ślinić z nowym dyskiem, bo może to mieć odwrotny skutek i zrobiłem jak zrobiłem. Czy płyty .. oby bo się na prawdę zmartwiłem. Płyty zwyczajne Verbatim z life warranty ;) Mam nadzieję, że to nie problem sprzętowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.