Skocz do zawartości

Strajk poczty od poniedziałku


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przykładu:

 

Wczoraj wysłałem paczke (spora, gabaryt B, powyżej 180cm dlugości, sztaluga rysownicza) ok godz. 16, dzisiaj dostalem wiadomość od odbiorcy, ze paczka juz jest ;)

 

Miejscem docelowym byla Stalowa Wola, wysłane z Plewisk pod Poznaniem, wiec nie takie "hopsiu"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To były te podwyżki w końcu? Ja to myślę że ceny ropy wpływają na ceny transportu :D nikt nam do paczki niedopłaci niestety.

 

Ale zamiast płakać jak zagubione dzieci można wejsć na stronkę Inpostu lub innej usługi i zobaczyć czy mamy koło siebie placówkę - tanio i szybko kto inny dostarczy nasze dobra. Nie ma monopolu w tych czasach, a wybór dostawców (i czegokolwiek innego) jest ogromny, lecz jakość zazwyczaj kosztuje ($ albo zszargane nerwy) - więc przesiadamy się na inną taryfę lub pozostajemy na poczcie i "płaczemy dalej" :D jak juz nikt nie bedzie korzystał z ich usług i zwolni sie jakies 60% listonoszy to może załapią, że opinia publiczna wcale przychylna im nie jest :D A może oni nie wiedzą że poczta oprócz ich pensji musi mieć zyski? Kto to wie... U mnie na poczcie pracuje młody personel i zawsze jest ok - oczywiście tyzreba być miłym póki wszystko jest dobrze aby nie podpaść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.