Skocz do zawartości

Strajk poczty od poniedziałku


mieczotronix

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu szykuje się apokalipsa. Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy mają jakieś paczki w drodze. Znowu będzie bałagan, wielotygodniowe opóźnienia, zagubione i uszkodzone przesyłki.

Masakra.

Niestety dowiedziałem się dopiero wczoraj, gdybym wiedział wcześniej, to bym się wstrzymał z zamówieniami. Mam w "locie" zabwek za 600 zł. Synkowi zamówiłem lokomotywkę w nagrodę. Ciekawe, czy to do nas dotrze, kiedy i w jakim stanie....

PIT też muszę dziś wysłać.

 

Uhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze zamawiam kurierem - przesyłka przychodzi po ok. dwuch dniach, pocztom po dwuch tygodniach. Najszbsza przesyłka pocztą polską to 5 dni, a najdłuższa to dwa tygodnie. Najszybsza przesyłka kurierem - z dnia na dzień, najdłu ższa przesyłka kurierem - trzy dni. Niestety kurierzy są drożsi :'( (raz przesyłka kurierem wyniosła nawet 28 zł :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki!!!!!

Ja to zawsze zamawiam kurierem - przesyłka przychodzi po ok. dwuch dniach, pocztom po dwuch tygodniach. Najszbsza przesyłka pocztą polską to 5 dni, a najdłuższa to dwa tygodnie. Najszybsza przesyłka kurierem - z dnia na dzień, najdłu ższa przesyłka kurierem - trzy dni. Niestety kurierzy są drożsi :'( (raz przesyłka kurierem wyniosła nawet 28 zł :shock: )

To chyba wszyscy wiedzą

Czy w ten sposób odpowiadasz na mój post, w którym napisałem, że "czasem kurierem się nie da"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedle prawa mają prawo strajkować, jeśli wystosowali wszystkie pierwszorzędne sposoby (dyplomacja, strajk ostrzegawczy etc.) to nikt im nie może przeszkodzić ... tylko że na tym ucierpi cała Polska, nie tylko zarząd ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże za trzy lata uwolnią rynek małych przesyłek-i wtedy zobaczymy jak PP będzie się reorganizować :twisted:

Obecnie na jednego doręczyciela(prawdziwego listonosza)przypada trzech pracowników "zaplecza"(biuraliści,kierownicy,prezesi ,kierownicy,panie w okienkach,magazynierzy.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś będąc na wakacjach pytam na poczcie - ile będzie szła pocztówka z Gdańska do Warszawy?

Łaskawa pani mi odpowiada- tydzień priorytetem a normalnie dwa tygodnie.

pytam dalej - czemu normalnie tak długo?

pani mi odpowiada- jadą tym samym samochodem ale później leżą na poczcie i czekają bo nie są priorytetare.

 

ps. pozdrawiam wszystkich Listonoszy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no coś w tym musi być!

 

A tak swoja drogą, przecież koszty przesyłki stale rosną, a chcąc mieć jakąś "pewność", że przesyłka dojdzie, to i tak płacimy dodatkowe opłaty" np: za nalepkę "R" lub "Prioritaire", czyli poczya dalej zarabia :D .

 

Co tu dużo pisać, skandal do kwadratu i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działania poczty pod względem jakości porównałbym do super extra rewelacyjnej firmy pod tytułem: tpsa .Obie mają porównywalny poziom w świadczeniu usług i podobne podejście do klienta.No cóż, co monopol to monopol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.