Skocz do zawartości

Górne śmigło zamienne do picco-z inne niż jest oryginalne


mrcedes clk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat o picco-z już był na tym forum ale nie poruszono tam tematu który mnie interesuje o tym mikrohelikopterku. Chodzi mi o to , czy można do picco-z dać inne górne śmigło niż mto co jest tam orginalne? Stare mi się złamało a nowe czyli zamienne częsći do picco-z są trochę drogie i mało wytrzymałe jest to górne śmigło. Więc jeśli chodzi o dokładnie takie samo jak tma jest to wiem gdzie można kupić , ale chodzi mi o założenie tam innego śmigła np.6x3 gintera.

 

 

Jest to taki helikopterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PicooZ ma gorny wirnik ze stabilizatorem. O ktora czesc ci zatem chodzi o gorna czyli stabilizator czy dolna ? Pamietaj ze w picooz mozna latwo pokleic "smigla" tasma o ile pekl plat a nie gdzies dalej (tylko trzeba pamietac o wywazeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez stabilizatora to on by chyba się trząsł jak z zimna.Jeszcze nigdy nie widziałem helikoptera bez stabilizatora,a więc chyba nie można.

Mam na sprzedaz helika :

dragonco1.th.jpg

Jedynie uszkodzone podwozie bo lekko złamane ale do zreperowania i tak pozatym wszystko ok.

90zł jak coś to pisz na PW lub GG 3977095.

Pozdrawiam

Sam mam picoz , juz dawno nie latałem moze go któregoś dnia ,,odpale,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa:Dargon Fly

Fotka1:

dragonpk3.th.jpg

Fotka2:

dragonbokda0.th.jpg

Zepsute podwozie które da się zreperowac:

dragonzepsutyuo2.th.jpg

Ewentualnie mogę go sprzedać za 80zł.Jest on z wyposażeniem .

:roll:

Moge równierz sprzedać samego helika bez akumulatora ,odbiornika,regulatora i aparatury jedynie z silnikami za około 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o dolną część śmigła , czyli o samo śmigło żeby jeśli można , to dać inne niż tam jest. I czy tak wougle to ten stabilizator jest potrzebny? Po prostu czy mógłby on latać bez stabilizatora.

Jeżeli umiesz założyć tam inne śmigło by mogło się poruszać tak jak to oryginalne, było połączone ze stabilizatorem i miało podobną masę, rozmiar i skok to jak najbardziej...

 

Stabilizator jest konieczny żeby heli był w stanie utrzymać się w zawisie (czy nawet locie postępowym gdy się go obciąży z przodu).

Bez niego nie ma sensu nic tam zakładać bo PicooZ będzie leciał za każdym razem w bliżej nieokreślonym kierunku bez możliwości kontroli tego zjawiska.

Innymi słowy to, że PicooZ tak lata zawdzięcza stabilizatorowi - nie jest on tam przez pomyłkę konstruktora :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można do picco-z dać inne górne śmigło niż mto co jest tam orginalne?

 

Tak, wtedy będziesz miał PiccoZ 3D i będziesz latał jak Alan Szabo. ;D Tak na serio to niestety się nie da, kup śmigło i nie kombinuj lepiej.

 

Niechce ktoś kupić mojego helika?

 

Nie wiem czy wiesz, ale nie jest to dział giełda. Lepiej wklej zdjęcia które dałeś tu do swojego tematu w giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.