Skocz do zawartości

Dzień dobry. Artur z Kozienic.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zapisałem się już jakiś czas temu (przy poprzednim nawrocie choroby modelarskiej) ale tylko czytałem, teraz pora pouczestniczyć w pełni. 

 

Moja pierwsza styczność z modelarstwem była w podstawówce w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. :)

Na modelarni jako młody kot piłowałem blok żeberek do Jaskółki i z zazdrością patrzyłem na starszych kolegów i ich cudeńka na uwięzi. W domu lepiłem RWD-13 z Małego Modelarza i potem parę innych.

O RC nawet nie śmiałem wtedy marzyć.

 

Poważny nawrót choroby miałem w 2010 - kupiłem w używce super aparaturę Hitec Flash 5X, jakiś dzwonek, baterię i zbudowałem kilka (o dziwo latających) deproniaków.

Potem urodziło mi się drugie dziecko, inne sprawy się lekko pokomplikowały i znowu całe modelarstwo to było lepienie kartonów po nocach :D

 

Teraz się znowu wyklarowało trochę, wygrzebałem Hiteca i zorienowałem się że to już jakieś przestarzałe pasmo bo wszyscy na 2.4GHz są :D

 

Ale nic to, kupiłem depron, kupiłem niebieską polimerową Selenę i wracam do akcji.

Plan jest żeby zrobić Piperka z rcgroups (tego od Electric Orange), potem pewnie GeeBee Park Trainera (też od EO).

A potem się zobaczy.

Chciałbym latać w ESA ale jeszcze chodzić nie umiem :D

 

No to Witajcie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.