Skocz do zawartości

Mini bazprzewodowa kamerka


lukstoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy możecie mi pomóc. Szukam Mini kamerki bezprzewodowej kolorową z Fonią. zasięg do 300 metrów I do tego (2 zestawy) małych słuchawek abym mógł z dwoma osobowi być w kontakcie. Kamerkę podobną mają taką reporterzy którzy filmują różnych ludzi. Ponadto chciałbym kupić do tej kamerki bezprzewodowy monitorek kolorowy oczywiście. Ile taki zestaw kosztuje ?

 

znalazłem takie o to kamerki.

 

http://www.erakomputera.com.pl/index.php?akcja=opis&iKatId=11&iProdId=69

 

i odbiornik http://www.rettpol.com.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,285/category_id,62/option,com_phpshop/Itemid,102/

 

i cały zestawik http://www.enposi.pl/produkty/Mikro%20%2b%20LCD

 

Doradźcie mi gdzie mogę kupić mini kamerkę kolorową bezprzewodową z fonią + monitorek do tego kolory bezprzewodowy. Kamerkę będę używał w pomieszczeniu wiec chyba zasięg tez będzie ważny.Czytałem na tym forum ze Przetwornik CMOS jest do kitu. Więc co możecie mi polecić. Tak do 800 zł. Chciałbym aby kamerka przysłała mi także dźwięk. I jeszcze dwie mikro słuchawki aby dwie osoby słyszały się wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam was o kamerkę a wy mi mówicie ze to jest przestępstwo. Po prostu potrzebuję takiego zestawu. A po co to już to jest moja sprawa :) powodów może byc kilka dziesiąc. np do rejestrowania opiekunki do dziecka :) lub nawet dla policjantów potrzebne sa takie kamerki. Wiec możecie mi doradzić czy nie ?:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja zabiore glos.

W dziale RC-CAM panuja takie archaiczne zwyczaje,ze ,,gadamy chetniej'' z tymi co maja glowe (w awatarze).

Sarkazm wybacz kolegom,bo to wesole grono.

Sprzet,oczywiscie moge Ci doradzic,a wrecz zaproponowac zestaw ktory bedzie dzialac.

A stanie sie sie to jeszcze szybciej, jak odwiedzisz nasz dzial ,,powitalnia'' piszac tam kilka slow o sobie, bo rc-cam nie jest sekta.

A wowczas splynie deszcz imformacji i propozycji.

Tak juz osobno-te zestawy z linkow podaruj sobie-szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki już odwiedziłem stronę powitalnia :) Mam nadzieję ze pomożecie mi wybrać mini kamerkę bezprzewodową oraz odbiornik z LCD przenośny zasilany akumulatorkami). A tak na marginesie Kamerka nie jest dla mnie :) ja bym NIGDY nie używał kamerki do egzaminów hehe dla mnie to jest żałosne i szkoda kasy. Ale to tak na marginesie mówie. Potrzebuje kamerki dla takiego Gościa a co on z nią będzie robił to juz nie moja sprawa obiecałem mu ze zamówię dla niego coś dobrego ale jak przeglądam strony internetowe to takie kamerki bezprzewodowe kolorowe są bardzo drogie. I nie wiem jaka będzie dobra> szukam kamerki bezprzewodowej kolorowej z fonią i do tego słuchawki mikro bezprzewodowe no i odbiornik wraz z LCD do 300 metrów. Odbiornik z LCD dlatego ze przekaz Video będzie oglądał w samochodzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.