Skocz do zawartości

Pruszków Mistrzostwa Świata FAI Halowych Modeli Akrobacyjnych


Jarkow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były dzisiaj  dwie relacje w TVP INFO , dowiedziałem się że modele ważą 38gr , hmm duży postęp w ubiegłum roku najlżejszy ważył chyba 68 gr , no i mamay zawodników z Czechosłowacji  :) ,byłem w ubiegłym roku impreza naprawdę SUUUUUPER !!!!  a kibiców jak na lekarstwo , będę w piątek i sobotę , już nie mogę się doczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

         sobota 21 marca

  • Polish Challenge – zawody modeli zdalnie sterowanych, latających freestyle do muzyki (tzw. AeroMusicals)
  • Indoor Airshow – dwugodzinne pokazy modeli halowych specjalnego przeznaczenia. Widowisko (przy blasku kolorowych świateł i muzyce) poprowadzi red. Radek Brzózka – gospodarz programu TVP „Jak to działa?”. Modelarze zaprezentują między innymi: wielki model „Lazy-Bee” o rozpiętości 2 m, holujący transparent, latającą półmakietę polskiego bombowca „Łoś” o rozpiętości skrzydeł 3 m!, halowe modele do walki powietrznej Aircombat, wyścigi modeli Air Race (miedzy pylonami), bicie rekordu świata długotrwałości lotu modelu szybowca halowego wyrzucanego z ręki (aktualny rekord wynosi 1 min 32,2 sek), lot synchroniczny czterech modeli halowych RC, w wykonaniu pilotów z Aeromodelklubu (Piotra, Igora, Mateusza i Wiktora). Ukoronowaniem Indoor Airshow będą występy nowych mistrzów świata w akrobacji precyzyjnej F3P oraz zwycięzców Polish Challenge latających do rytmów muzyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana statystyka aparatur. Nie dałem rady zebrać wszystkich danych, ale to co zebrałem wygląda tak:

suma       44

futaba     17

jr               9

spektrum   8

jeti             6

multiplex     2

aurora       1

graupner   1


Próbka tego co stracili ci którzy nie przyjechali.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/10,88291,17638916,Szybowce_i_bombowce_lataly_w_Pruszkowie__Mistrzostwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.