Skocz do zawartości

model telemaster 1.5m


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się nie chce wierzyć, że do Easy Stara wchodzi całe to wyposażenie o którym napisałeś Peter

Ja tez w to nie wierzylem,az nie dodalem kamery dv Samsung -d 371(ok 350g)

bo i z taka tez latalem :crazy:

Przegladnij kilka filmow wstecz,tam sa tez opisy co i z czym latalo (watki)

To kwestia napedu sztywnosci konstrukcji i lekko przerobionych skrzydel.

O termice i akrobacjach nie wspominam,na razie. :twisted:

 

Za kilka dni bedzie filmik-ES lata z kamera HD i kamerka do ,,pilotazu''

Reszta to juz ,,lekkie'' sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"do" ES to nie wchodzi - ten model nie ma miejsca w środku - to wszystko przylepia się "na" model. Ponieważ standardowe wyposażenie nie uciągnie tego wszystkiego, robi się taką koszmarną polepioną wieżyczkę na bezszczotkę, daje większe śmigło, lipola, wrzuca ołów do dziobu (lipola trzeba doważyć), dokleja kupę wzmocnień kadłuba, skrzydeł, niektórzy jeszcze strzygą te skrzydła, żeby lotki lepiej działały. Potem doczepia się na jakiś plaster większy ster kierunku i po wyważeniu tego jeża frankensteina, tak żeby nie odwracał się sam do góry nogami w locie, powstaje coś w rodzaju latającego spychacza, przepychacza powietrza, który lata w pół-zawisie, jeśli ile ma odpowiednio mocny silnik, no i szybuje pewnie pięknie, ale pionowo w dół.... (sorry musiałem sobie ulżyć). Chodzi mi o to, że jest to pewne ekstremum i raczej ślepy tor, dalej już tą drogą się nie zajdzie, dlatego Peter szuka czegoś innego. Ale rzeczywiście, z tego co widziałem, to cały ten złom komfortowo udźwignąć mogą dopiero 1.8 metrowe trenerki o masie netto 3,5 kg.

(np. Mark Harris - Peter go zna - ma takie dwa normalnie to lata z napędem Dualsky XM5050-8, APC 13x 8E, Dualsky 60A ESC & Flightpower 3700 5s1p LiPo, ale do FPV i AP trzeba coś mocniejszego).

A tutaj ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.