Skocz do zawartości

Zróbmy sobie procę .. ...


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chciał, przeczytał i wyciągnął wnioski. Każdy swoje.

 

Edukować należy jak najbardziej, ale niekoniecznie poprzez oglądanie filmiku, na którym stalowa kula rozwala gościowi głowę.

Chyba mamy na tyle wyobraźni, że zbędne jest karmienie jej takimi obrazami.

poza tym to forum modelarskie nie Onet, czy Fakt. :P;)

 

P.S.

Przekornie: czy zastanawialiście się ile byłoby odsłon i postów w wątku z innym filmem, takim, na którym jest instruktaż, jak bezpiecznie strzelać z procy. Wartość edukacyjna nieporównanie wyższa, a jaki byłby popyt? Nie bez kozery publiczne egzekucje przez stulecia gromadziły tłumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam :) do całego tego tematu od początku podchodzę z żartem i w sumie jeżeli kogoś ten temat uraził i się poskarżył do "góry" to może być równie dobrze i usunięty w całości. Płakać nie będę, ale i zakładać też podobnego nie założę bo jakoś wyjątkowo się sztywno tu robi od kilku tygodni ..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeżeli kogoś ten temat uraził i się poskarżył do "góry"...

Nie wiem czy to do mnie, ale tak może być odczytywane, więc niniejszym dementuję. ;)

 

Dla mnie ani nie ma burzy, ani awantury, a dyskusja nie musi być jak picie ciepłej słodkiej herbatki. Byle z szacunkiem.

Jeśli kogoś uraziłem jakąś wypowiedzią - z przyjemnością przeproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik :) Nie wydaje mi się byś miał kogo i za co przepraszać, może byłeś prekursorem działania moderatora, ale przecież napisałem, że do całego tematu podchodzę z żartem i też nie mam do nikogo specjalnego żalu :) Znasz mnie i ja Ciebie osobiście i wiesz jak to czasem dyskusja wygląda ... jeden drugiego podpuszcza a potem wspólnie latają hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.